Чоловік та батько почали сваритися. Я не могла їх розборонити, покликала маму на допомогу. Вона нагарчала на тата й забрала його до хати для профілактичної бесіди. Картоплю ми садили мовчки та з таким настроєм, що боюся, вона не зійде

Мій батько терпіти не може мого чоловіка. Я вже втомилася бути як поміж двох вогнів. Причому він навіть не може пояснити причини такої ненависті. Каже: «Просто твій муженьок мордою не вийшов». Хіба це щось пояснює?

В гості до моїх батьків ми приїжджаємо не часто, лише в разі крайньої потреби. В понеділок зателефонувала мати, попросила, щоб ми приїхали та допомогли їм посадити картоплю. Звісно я погодилася. Вдома розповіла Антонові. Він трохи побурчав, але сказав, що поїде зі мною.

Накупили батькам ласощів до столу, взяла матері дещо для кухні. Приїхали не з порожніми руками. Не встигли з машини вилізти, як батько вручив моєму чоловікові та наказав викосити бур’яни на тій ділянці, де ми будемо працювати.

-І тобі привіт, тату! – я вирішала втрутитися. – Ми от тортик до чаю взяли. Може спершу поснідаємо, а вже потім підемо працювати?

-А ви тільки й знаєте, що їсти. У нас так справи не робляться. Хто не робить, той не їсть. Шматок хліба ще треба заслужити.

-А я вам не собака, щоб за шматок хліба прислуговувати. Дякувати богу, не бідуємо і їсти маємо що. До речі, картоплю ми купуємо, а вам приїхали допомогти на добровільних засадах. Та бачу нам тут не раді, втім як і завжди.

Чоловік та батько почали сваритися. Я не могла їх розборонити, покликала маму на допомогу. Вона нагарчала на тата й забрала його до хати для профілактичної бесіди. Картоплю ми садили мовчки та з таким настроєм, що боюся, вона не зійде. Хоч ми й були втомлені, але ночувати Антон не захотів. Повернулися додому.

Наступного ранку зателефонувала до мами, запитати, як у них справи та чи батько не виступав. Вона була радісна, казала, що все добре. Я почула на фоні голоси, запитала, чи у них є гості. Мама розповіла, що Валя (моя менша сестра) з чоловіком приїхали погостювати кілька днів та відпочити. Уточнила у матері, чи знала вона про приїзд сестри, вона зізналася, що знала.

Виходить нас кличуть в гості лише до роботи, а сестру до відпочинку. Й при цьому у тата вистачає нахабства відкривати рота до мого Антона. Думаю, варто задуматися, чи потрібно й надалі слухати батьків та приходити на допомогу.

Оцініть статтю
Дюшес
Чоловік та батько почали сваритися. Я не могла їх розборонити, покликала маму на допомогу. Вона нагарчала на тата й забрала його до хати для профілактичної бесіди. Картоплю ми садили мовчки та з таким настроєм, що боюся, вона не зійде