Чоловік в усьому допомагав Риті. Якось і сам не помітив, що всі хатні справи перейшли до нього. Наразі він зранку швиденько вставав, поспішав приготувати сніданок, ішов на роботу. Увечері як тільки з’являвся на порозі квартири, Рита передавала йому Єву, сама йшла відпочивати з подругами. Такі відпочинки затягнулися надовго.

Михайло одружився пізно. Якось не виходило в нього з дівчатами. З ким не познайомиться, до серйозних стосунків діло не доходило. Що в ньому не подобалося, невідомо. Але після декількох побачень, зникали без пояснень.

З Ритою все було по іншому. Після декількох зустрічей, Михайло не сподівався, що відносини продовжаться. Завжди куди не запрошував дівчину, вона погоджувалася, і це давало надію, що продовження буде. Рита подобалася чоловіку, і через деякий час вони почали жити разом. Мамі Михайла дівчина не сподобалася з першого знайомства. Дивилася на неї звисока, і на всі запитання відповідала нехотя. Всім своїм видом показуючи, що не буде коритися майбутній свекрусі.

Жили спокійно. Рита поводилася як уподобає гарній дружині. Правда спочатку вирішили накопичити грошей, потім святкувати весілля. Але час ішов, за весілля вже ніхто не згадував. Так і жили. Згодом дівчина повідомила, що чекає дитину. Михайло радів, нарешті й в нього є сім’я і майбутня дитина. Адже йому тридцять три роки. В його товаришів давно сім’ї, діти ходять до школи. З друзями не збираються як раніше, попити пива. Наразі їх з Ритою запрошують дружити сім’ями. І це так подобається Михайлу.

В назначений час народилася дівчинка Єва. Чоловік в усьому допомагав Риті. Якось і сам не помітив, що всі хатні справи перейшли до нього. Наразі він зранку швиденько вставав, поспішав приготувати сніданок, ішов на роботу. Увечері як тільки з’являвся на порозі квартири, Рита передавала йому Єву, сама йшла відпочивати з подругами. Такі відпочинки затягнулися надовго. Вона вже не приховувала, що їй набридло показувати з себе гарну господиню. Одне, що Рита бажала, це гарно розважатися. Грошей, що Михайло заробляв не вистачало. Куди вона їх витрачала, можна тільки догадуватися. Адже весь її відпочинок тільки по барах.

Мама Михайла постійно докоряла сина, що не послухав її й став жити з цією Ритою. Вона допомагала з внучкою. Часто брала її додому. Дівчинці в бабусі було краще. Там тихо, ніхто не свариться. Іноді жила там тижнями. Всі сусіди знали, яка погана невістка у Віри Борисівни. Вона розповідала, сидячи на лавці під під’їздом, яка ледаща Рита. Працювати не збирається, за донечкою не доглядає. Все звалила на її синочка. Який весь заклопотаний. Про відпочинок навіть не мріє. Немає коли. Дійшло до того, що їсти готує він сам. Так жалілася Віра Борисівна на свою невістку.

Рита відповідала їй взаємністю. Коли свекруха приходила до них у квартиру, Рита швиденько збиралася і йшла геть звідти. Сваритися знову набридло. Вона не любила Віру Борисівну, тому краще не бачити її. Так проходило життя Михайла. Навіть, коли Єва пішла до школи нічого не змінилося. Тільки додалося справ. Наразі він водив донечку до школи, мама в обід приводила додому.

На всі бурчання мами Михайло не відповідав нічого. Що може сказати? Що йому скоро сорок. Якщо піде від Рити, чи знайде собі гарну жінку? З ким виростатиме Єва? Він знає, що життя склалося в нього не зовсім добре. Але змінювати нічого не буде. Як мама не розуміє, що залишитися самому, то не вихід.
Чи правий Михайло? Як ви гадаєте?

Оцініть статтю
Дюшес
Чоловік в усьому допомагав Риті. Якось і сам не помітив, що всі хатні справи перейшли до нього. Наразі він зранку швиденько вставав, поспішав приготувати сніданок, ішов на роботу. Увечері як тільки з’являвся на порозі квартири, Рита передавала йому Єву, сама йшла відпочивати з подругами. Такі відпочинки затягнулися надовго.