Чоловік врятував котеня й хотів шукати йому нових господарів, але його домашні улюбленці прийняли інше рішення…

Коли чоловік знайшов маленьке чорно-біле кошеня на вулиці, то думав, що знайде йому дім серед знайомих, але його домашній рудий улюбленець вважав, що варто прийняти інше рішення.

Навколо неслось десятки машин, а маленьке котеня продовжувало стояти посеред дороги й голосно м’явкати. Повз проходив чоловіка, який дуже розчулився такою поведінкою кота й вирішив, що забере його поки додому, а згодом найде хороших господарів, що потурбуються про нього.

u/todontblink

Спочатку чоловік вирішив перевірити, чи точно це чудо вже не мало господарів, хоча й він не мав нашийника. Чоловік пройшовся найближчими будинками, але ніхто не губив котика, тоді він вирішив подивитися в інтернеті, але й там не було жодних оголошень про зниклих котів, тому чоловік вирішив, що котеня народилось на вулиці, але десь загубилось, чи відстало від своєї мами.

«Я вирішив, що поки зможу залишити котеня у себе, доки не зайду йому іншого господаря. У мене був свій кіт та собака, тому я не був певний, що вони зможуть знайти спільну мову. Коли котеня потрапило у будинок, то наступні дві доби воно десь ховалось й появлялось лише тоді, коли хотіло їсти. Минуло два дні, чоловік повернувся з роботи й помітив, що його рудий кіт почав піклуватися про маленьке кошеня :вилизувати його та спати поруч з ним. Таким чином маля відчуло себе повноцінним членом сім’ї й по трохи звикало до свого нового дому.

u/todontblink

У мене вже не було потреби шукати йому новий дім, коли наступного дня я помітив, що він спить поруч з собакою. Всі троє стали дуже дружніми й постійно спали один поруч з одним.

Як вам така історія котячої дружби?

Оцініть статтю
Дюшес
Чоловік врятував котеня й хотів шукати йому нових господарів, але його домашні улюбленці прийняли інше рішення…