Чоловік взагалі перестав звертати увагу як на мене, так і на дітей. Він не помічав як вони ростуть, розвиваються, які в них нові досягнення в житті. Я з ним дуже багато разів говорила, але це ні до чого не призводило

В мене звуть Оксана, я мама трьох прекрасних діточок. Наразі не заміжня і виховую своїх дітей сама. Чотири роки тому ми розлучилися з моїм колишнім чоловіком.

Все почалося з того, що наше кохання спалахнуло ще коли нам було по 16 років. У 18 років ми з ним вирішили одружитися й у 19 уже стали батьками найстаршого синочка. Спочатку у нашій родині все було гарно, спокійно, тихо. Потім ми вирішили, що хочемо більше ніж одну дитину, я завагітніла вдруге. Ми були на сьомому небі від щастя, тому що це була бажана дитина, а коли ми ще дізналися, що чекаємо не одну, а двох діточок, то взагалі втратили землю під ногами від щастя. Народилися у нас дві прекрасні донечки.

Перших три роки все було гарно, ми були гарними батьками, кохали один одного та не втратили тієї іскри, яка була раніше. Але, як тільки наші донечки пішли до дитячого садочку та ми з чоловіком обидва вийшли працювати на роботу, вся наша любов кудись зникла. Чоловік взагалі перестав звертати увагу як на мене, так і на дітей. Він не помічав як вони ростуть, розвиваються, які в них нові досягнення в житті. Я з ним дуже багато разів говорила, але це ні до чого не призводило. Я так змогла витерпіти всього три роки, вирішила що, що не буду себе травмувати морально, тому подала на розлучення.

Спочатку мені було дуже тяжко одній з трьома дітьми. Адже ми залишилися просто на вулиці. Я мала працювати й вдень і вночі, щоб прогодувати себе та своїх дітей. І через рік такого життя мені зустрівся дуже гарний чоловік на життєвому шляху. Він був як з мрій. У всьому допомагав і матеріально забезпечував. Все було дуже гарно, до того моменту, поки він не повів мене знайомитися зі своєю родиною. На цій зустрічі його мама до мене дуже прискіпливо ставилася. Вона відкрито говорила своєму синові, що я йому не пара і негоже одружуватися з жінкою з дітьми, особливо, коли їх троє.

Я весь вечір сиділа та слухала як мене принижує мама мого коханого чоловіка. А найстрашніше те, що він їй і слова проти не сказав. Після цієї ситуації я одразу собі сказала, що він мені не потрібен. Адже я хочу бачити поруч з собою такого чоловіка, який за мене та моїх дітей в будь-якому випадку буде стояти горою. Мені було дуже боляче обпікатись вдруге, але це життя і я з цим нічого зробити не можу. Сподіваюся, що у найближчому майбутньому мені зустрінеться та людина, яка зможе мене підтримати у будь-яку хвилину та допомогти. А головне — захистити.

Оцініть статтю
Дюшес
Чоловік взагалі перестав звертати увагу як на мене, так і на дітей. Він не помічав як вони ростуть, розвиваються, які в них нові досягнення в житті. Я з ним дуже багато разів говорила, але це ні до чого не призводило