Чоловік, який пихнув собаку, не міг і подумати, що все так закінчиться

Коли чоловік вийшов зі свого дорогого автомобіля, то помітив, що дорогу йому перегородила спляча собака, не думаючи, він добряче штовхнув її ногою й продовжив свій шлях, не здогадуючись, що станеться після…

Не знаю, чи ви чули англійську поговірку «Не буди пса, поки спить», але вона точно й достовірно описує ту ситуацію. Що сталась з чоловіком після його необдуманого вчинку.

Доки чоловік спокійно направився по своїх справах, собака, що прокинулась, також не стала довго лежати й попрямувала за ріг будинку. Повернулась вона звідти не сама, а у компанії з великими собаками. Напевно, нам не вийде розкрити секрет, як саме собака пояснила, що з нею трапилось, але факт того, що інші прийшли її захищати й мститися, залишається фактом.

doodoo.ru

За кілька хвилин собаки добряче покусали й подряпали авто й, не чекавши на прихід кривдника, вирушили далі по своїх справах.

Зняти це на відео вдалося чоловікові з авто навпроти, який, на жаль, не зміг зняти реакцію власника авто, тому ми можемо її тільки уявляти!

doodoo.ru

Мені здається, що ці собаки чудовий приклад того, як кожен поганий вчинок знайде своє покарання. Як говорять у народі, кожна дія має свою протидію!

 

Оцініть статтю
Дюшес
Чоловік, який пихнув собаку, не міг і подумати, що все так закінчиться