Чоловік зірвався, як ошпарений, і побіг гoл _ий за нею, просячи вибачення і натякаючи, що це всього лиш непорозуміння.

Коли Оля примчалася на роботу, виявила, що забула папку з важливими документами. Що ж? А без них сьогодні ніяк. Попередила начальника, що відлучиться трохи, і помчала додому. Відчинила двері і … застала свого чоловіка з якоюсь рудою бабою у їхній спальні в ліжку.

Жінка не стала влаштовувати істерики. Вона взяла документи і крижаним голосом сказала, щоб вони не відволікалися – вона вже вирішила своє питання.

Чоловік зірвався, як ошпарений, і побіг голий за нею, просячи вибачення і натякаючи, що це всього лиш непорозуміння. Оля холодно кинула, щоб не хвилювався – ввечері вона приїде по речі і зачинила за собою двері.

На роботі ніяк не могла зосередитися на поточних питаннях, кілька разів виходила до туалету, щоб поплакати. Не хотіла, щоб хтось знав, що в неї щось трапилося. Трималася як могла, щоб не розридатися перед колегами.

Після роботи Оля все-таки подалася додому. Її зустрів чоловік з великим букетом квітів і запросив до ресторану. Оля погодилася, бо не знала як себе вести в таких випадках. Скандалити вона не хотіла. Обговорювати болючу тему теж не було бажання. І так усе зрозуміло. Їй хотілося в ці миті забутися. Ресторан – це саме те місце, де можна відволіктися від власних думок.

У ресторані її благовірний довго вибачався, але Оля не слухала його, тільки їла і запивала вином. Удома вона не захотіла лягати спати на ліжку, де застукала свого чоловіка з тою рудою кралею.

Оля мовчки розклала диван в вітальні і постелила собі там. Чоловік не чіпав її. Він лежав біля ніг дружини, як вірний пес.

Зранку на Олю чекав сніданок і маленький подаруночок – ювелірна прикраса в коробочці. Але в жінки не було апетиту і бажання розкривати коробочку. Вона мовчки одягнулася і поїхала на роботу.

У кінці робочого дня Оля вирішила не повертатися додому. Вона поїхала у свою квартиру, де планували робити ремонт. Але жити тут можна. Жінка заночувала в своїй квартирі, вирішивши, що зупиниться тут на кілька ночей. На дзвінки чоловіка вона не відповідала. Повідомлення також ігнорувала. Хай трохи помучиться.

Оля вирішувала, що робити їй далі. Кинути свого чоловіка? Чи пробачити зраду і залишитися з ним? Він, незважаючи на цей ганебний вчинок, все-таки дуже добре ставився до неї – любив її. Часто дарував квіти. Добре заробляв і не пив. Ніколи не скандалив. Урешті вже сто разів покаявся за цей поступок. Обіцяв, що більше не повториться.  А хто його знає, яким буде інший чоловік? Може, бути по-всякому. Цей уже перевірений.

Оля вирішила не руйнувати сім’ю. Але назустріч йти йому не поспішала. Поживе тиждень без нього. А він, зрадник, хай ще трохи помучиться!

Оцініть статтю
Дюшес
Чоловік зірвався, як ошпарений, і побіг гoл _ий за нею, просячи вибачення і натякаючи, що це всього лиш непорозуміння.