Він не все почув, але і того що взнав, достатньо, щоб зрозуміти, що Валерія і начальник коханці.

Сьогодні у Микити видався вихідний. Він довго ніжився в ліжку, потім заварив собі кави. Нарешті вирішив телефонувати дружині. Вона поїхала на відпочинок. Спочатку збиралися їхати разом, але в останню хвилину зателефонував його начальник і повідомив про термінове замовлення. Прийшлося залишитися, Валерія поїхала одна. Коли телефонував, говорила, як їй сумно одній без Микити, і вона надіється що в нього знайдеться хвилинка і він приїде.

Але так не станеться. Тому що на другий день начальник поїхав у відрядження на десять днів. Відпроситися Микиті ні в кого. Тому приходиться працювати. Навіть те замовлення, із за якого начальник його залишив, могли справитися рядові працівники. Зазвичай так і було, але на цей раз залишили його. А начальник знав, що Микита з дружиною збираються на відпочинок. Чому він так учинив, невідомо. Нарешті зателефонував Валерії. Дружина довго не брала слухавку. Нарешті чоловік почув знайоме «алло». Вони говорили довго. Валерія розповідала, які краєвиди бачила, як скучає без свого любого чоловіка і все в такому дусі. Проговоривши хвилин п’ятнадцять, вони попрощалися. Микита вирішив прибратися у квартирі. Адже після того, як дружина поїхала, він жодного разу не прибирав. А сьогодні вихідний, тому потихеньку прибереться.

Звернув увагу на телефон. Він поклав його на столі, але телефон світився. Микита підніс слухавку до вуха. Виявляється Валерія також не відключилася. В слухавку чутно голоси, чоловічий і жіночий. Голоси знайомі. Один голос належить Валерії, а другий, чоловічий, його начальнику. Вони між собою обговорювали Микиту. Він не все почув, але і того що взнав, достатньо, щоб зрозуміти, що Валерія і начальник коханці.

Так ось чому його не відпустив у відпустку, а сам терміново поїхав у відрядження. Виходить, вони раніше про все домовилися. Микита не став телефонувати Валерії. Потрібно заспокоїтися. Потім на свіжу голову щось придумає. А що придумувати? Квартира дружини, на роботу влаштувала також вона. Живуть зовсім недавно. Якщо розлучиться, залишиться ні з чим. І з роботи його попросять, він це точно знає. Але залишати без уваги їхню розмову, також не годиться.

Наступного дня Микита зателефонував дружині, і сказав, що їде до неї на декілька днів. Валерія мовчала, мабуть, збиралася з думками, що відповісти. Нарешті запитала, а хто його відпустить, адже начальника немає? Ось тут чоловік ухватився за ниточку. Запитав, звідки вона може знати, що начальника немає на місці, і додав, що не говорив їй про це. Дружина замешкалася. А Микита сказав, що все знає про неї й свого начальника.

Потім розповів, як слухав їхню розмову. І наостанок сказав, що подає на розлучення. Спільного життя в них не вийде. Після такої зради, Микита не може простити Валерію. А їй то і не треба, в неї є коханець, нехай залишається і живе з ним. А Микита забере свої речі, і поки дівчина не приїхала, зникне з її життя. І поклав слухавку. Валерія дзвонила декілька разів, але Микита не брав телефон. Навіщо, все і так ясно.

Наступного дня Валерія стояла перед дверима своєї квартири. Микита не чекав її так рано, тому не встиг зібратися. Дружина на колінцях просила простити її, такого більше не повториться. Адже вона кохає тільки Микиту. Довго плакала Валерія. Чоловік простив її, адже кохає сильно. Чи надовго, не знає, але розлучитися несила.

Оцініть статтю
Дюшес
Він не все почув, але і того що взнав, достатньо, щоб зрозуміти, що Валерія і начальник коханці.