Чоловіка не стало майже рік тому, а на день народження нашого сина я отримала записку: “Кохана, дякую за все”

-Ліно, може не будеш так грандіозно святкувати день народження Михайлика?-поцікавилася кума.

Вдома посидимо, стіл накриваємо. Салатики приготуємо, курочку запечемо.

– Ні, я хочу відзначити, як ми їй обіцяли. З купою гостей, з великим тортом, клоунами, фотографом.

Ми з Єгором були дуже щасливими, коли народився наш довгоочікуваний синочок Михайлик. Кожен його день народження ми святкували з розмахом. Запрошуємо усю близьку родину в кафе, прикрашаємо зал, замовляємо  клоунів та фотографа. Перлиною свята завжди стає оригінальний торт. І так з року в рік.

 

Джерело: vsyachyna.com

Через 3 місяці Михайлику повинно було виповнитися 7 років. Я вже починила планувати святкування. Не судилося… Хочеш розсмішити Бога-розкажи йому про свої плани.

Мій рідний чоловік, турботливий, добрий, уважний тато і чоловік, потрапив в аварію. Його не стало. Син дуже  сумував за батьком, щоб хоч якось його розрадити я вирішила відзначити  день народження, як ми  і планували.

Я позичила грошей в рідних. У підготовці дуже допомагали подруги і родичі. Я замовила столик в кафе, купила гарний подарунок для сина. Я сама спекла торт, надула повітряні кульки і заховала їх у шафі. Лягала я спати з почуттям світлої печалі. Завтра буд перший день народження сина, і я не почую таких приємних серцю слів:

– Кохана Ліночко, я вітаю тебе з народженням нашого синочка. Я кохаю тебе безмежно. Дякую, тобі!, – обіймаючи, цілує мене чоловік.

Я різко зірвалася, чітко відчуваючи на тілі його тепло від обіймів. Серце шалено б’ється. Як шкода, що це всього лише сон. Я лягаю і подумки шепочу: «Дякую, що прийшов коханий, я так сумую за тобою.»

Заходжу у кімнату сина з подарунком та повітряними кульками, обіймаю його та цілую. Раптом у квартирі лунає дзвінок. Відкриваю, а там кур’єр, простягає букет моїх улюблених квітів, подарунок і записку:  “Кохана, дякую за все. Я завжди буду поруч…”.

Сюрпризи на цьому не закінчуються.  Наші щедрі гості подарували Михайлику стільки подарунків та грошей, які з лишком покривають витрати на святкування дня народження.

Оцініть статтю
Дюшес
Чоловіка не стало майже рік тому, а на день народження нашого сина я отримала записку: “Кохана, дякую за все”