Чоловіка в якийсь момент перестало влаштовувати, що я керую сімейним бюджетом. Та він не хоче розуміти, що ми залишимось із порожніми кишенями, якщо він займеться цією справою.

Відомо, що частіше за все у шлюбі сімейним бюджетом керує жінка. У нас з чоловіком теж так. Я знаю про всі доходи Сергія, керую витратами. Так ми живемо уже 5 років. Деякі подруги кажуть, що так неправильно. Нібито всім повинен командувати чоловік.

Та я категорично не поділяю цю думку. Так, чоловік може вирішувати питання, проблеми, але грошима він керувати аж ніяк не вміє. І він визнав це ще до того, як ми одружилися.

За ці п’ять років подружнього життя траплялося всіляке. Було багато проблем з фінансами на етапі народження дитини. Витрати були великими, а зарплата в чоловіка була маленькою. Згодом його взагалі звільнили. І як добре, що в мене були заощадження, які я відкладала протягом декількох років.

Та все ж не обійшлося без боргів і кредитів.

Пізніше з роботою вдалося відновитися і справи пішли вгору. Тож я знову почала контролювати наші доходи. Зайвих коштів у нас ніколи не було, тож доводилося розписувати все до копійки. На той момент мені здавалося, що Сергій не має претензій щодо цих планувань. Та з часом виявилося, що чоловіка дратувало моє детальне розписування, економія. Стало образливо, що така кількість роботи проведена даремно.

Саме після цієї сварки стався деякий сімейний переворот.

Я вирішила пожартувати і сказати, що давненько у нашій казні не було ніяких поповнень. Так і збанкрутіти можна.

Та у відповідь пролунав такий же жарт, який я сприйняла як серйозний вислів. Нібито міністр фінансів просто дуже погано справляється зі своїми обов’язками і його давно пора замінити іншим.

З того часу вин посерйознішав. Було зрозуміло, на що натякає Сергій. Тож прямо запитала, чи це він має на увазі себе. У відповідь чоловік кивнув. Моєму обуренню не було меж. Я ж так старалася, робила купу роботи для того, аби раціонально використовувати наші кошти. А вийшло, що все це було даремно.

Сергій же промовив:

– Я багато думав, Поговорив з приятелями на роботі і зрозумів, що все це неправильно. Веду себе як твоя дитинка і мушу на кожну потребу власні гроші випрошувати. Я впевнений, що сам зможу керувати нашим бюджетом.

Та я прекрасно розумію, що з цього нічого не вийде. От тільки не знаю, як це донести до чоловіка?

Оцініть статтю
Дюшес
Чоловіка в якийсь момент перестало влаштовувати, що я керую сімейним бюджетом. Та він не хоче розуміти, що ми залишимось із порожніми кишенями, якщо він займеться цією справою.