Чому мама вибрала з двійні сина

 

Іра знала, що у неї буде двійня. На шостому місяці вагітності їй довелося лягти на збереження, адже вона хотіла все таки народити собі дитинку. Хоч і важко їй буде, звичайно, самій. Хлопець, від якого вона завагітніла, на той час уже зустрічався з іншою дівчиною. Жінка болісно переживала ситуацію, в якій вона опинилася. Але діватися нікуди – треба народжувати. Хто його зна, як там буде далі? Може, в неї все ще налагодиться.

Вона щасливо народила двійню – синочка і донечку. Коли акушерка поклала їй немовлят на груди, Іра була збентежена –  на щоці у дівчинки виднілася велика темна пляма.

Молода мама скривилася і механічно притулилася до іншого згортка, в якому був хлопчик, а від дівчинки відвернулася.

Це трохи збентежило акушерку, але вона промовчала. Зранку медперсонал дізнався, що жінка відмовилася від дівчинки.

«Кому вона буде потрібна така негарна. І їй, мамі-одиночці, важко буде виховувати двох діток», – аргументувала Іра.

Аргументи лікарів, що цю пляму можна видалити, не допомогли. Жінка залишила немовля в лікарні. Так, для неї ще один рот був зайвим.

На здивування медперсоналу, наступного дня до лікарні навідався батько дитини разом з дівчиною. Після короткого знайомства він заявив, що хоче забрати  дівчинку незалежно від того, яких клопотів вона б не завдала йому.

Так і сталося! Можливо, у майбутньому рідна мама пожаліє, що поступила так необачно. Адже, якщо Бог дав дитину, то дасть і на дитину.

 

 

Оцініть статтю
Дюшес
Чому мама вибрала з двійні сина