Чому розлученки хочуть так багато?

Почну з того, що я чоловік, мені 32 роки, маю кохану жінку на 2 роки молодшу за мене. У мене є хороша робота, яка приносить мені непоганий дохід, хороші друзі, що завжди прийдуть на допомогу й підтримають будь-який задум. Я веду здоровий спосіб життя й намагаюсь жити «повним життям».

Зі своєю коханою жінкою ми розписалися кілька місяців тому. Це її другий шлюб й від першого у неї є донька, якій недавно виповнилось 5 років. На жаль, її чоловік почав спиватися й вживати погані речовини та виносити з дому речі, тому вона переїхала від нього у невеличку студію, а потім розлучилась. Вона також працює й заробляє, на жаль, менше мене, хоч і розум та ідеї у неї набагато кращі, ніж у мене.

Минуло кілька тижнів після одруження, як я почав помічати, що моя кохана змінилась. У її мові все частіше звучали претензії до мене. Починалось все з того, що я міг би придбати нам більшу квартиру (у мене є власна двокімнатна квартира, але дружина у неї переїжджати не захотіла, наполягаючи купити житло «разом») і закінчуючи тим, що я зовсім не люблю її доньку, хоча це й брехня, бо дівчинку я обожнюю і вона до мене тягнеться. Просто останнім часом я все більше завантажений роботою й додому повертаюсь безсилий, тому і не вистачає сил, щоб гратися з нею.

yk-news.kz

Був випадок, коли на вихідних до мене прийшов друг і ми випили пива. Ввечері вона влаштувала мені скандал, що я алкоголік. Я розумію, що у неї був гіркий перший досвід, але ж мені можна відпочити, хоча б раз у тиждень.

Кілька днів тому ми сильно посварилися і я повернувся до себе додому. В основному наша розмова складалась з її вигуків про те, що я повинен був купити квартиру, більше часу виділяти її та доньці, а не друзям (хоча з ними я бачився максимум 1 раз на тиждень). І взагалі у кінці вона мені сказала, що подає на розлучення, бо ніколи мене не любила, а бачила у мені лише одну вигоду.

Ось я щиро не можу зрозуміти, чому я повинен робити для неї так багато, а вона має сидіти, склавши руки? Я ніколи не був принцом, але й вона не принцеса!

 

Оцініть статтю
Дюшес
Чому розлученки хочуть так багато?