Чому жаліти багатодітну жінку повинна я?!

Цієї весни я зважилася продати батьківську хатину, яка служила мені дачею. Будинок розташований досить не близько до міста, а добиратися електропотягом чи маршруткою кожних вихідних мені дедалі важче. Мій пляц землі досить великий, багатий чорноземом та має гарне розташування в селі. Городини я не висаджую багато, а за ділянкою гарно доглядаю тому і заростей на ній практично немає. Для тих, хто хоче відпочити від міської рутини – це чудовий варіант.

Зимою нерухомість в селі так сильно не купують,  а от навесні бажаючих подихати свіжим повітрям дещо більше. Це я собі так думаю і маю надію, що знайдеться покупець. Та й оцінила я своє гніздечко не надто високо. Промоніторила ринкову вартість аналогічних земельних ділянок і свою оцінила дешевше за середній ціновий показник, щоб швидше продати.

За кілька днів, після розміщення оголошення про продаж- до мене зателефонувала жінка з приємним голосом. Ми поспілкувалися, я охоче відповідала на всі її запитання і в результаті її все задовільняло. Проте в завершенні розмови вона раптом запропонувала вдвічі меншу ціну від моєї. Співрозмовниця додала, що готова завтра ж оформити угоду. Звичайно, мене це обурило і я відповіла, що не зроблю знижку, оскільки моя ціна і так досить низька, а робити такий щедрий дарунок чужій людині я не буду. Це ж виходить, що я віддам батьківську хату за безцінь. О, ні! Краще собі залишу.

Тоді ця жіночка почала мене переконувати, а як беззаперечний аргумент зазначила, що вона багатодітна матір, тому я мушу їй уступити в ціні. Але ж я не супермаркет, щоб робити знижки і не благодійний фонд. Мої батьки кожну копійчину складали для купівлі цієї земельної ділянки, кожну цеглину самі ставили – а я повинна таку велику працю віддати просто так. Ця жіночка сильно обурилася, коли я їй відмовила.

Після цієї розмови я довго думала, чому ж багатодітні матері вважають, що їм всі навкруги чимось зобов’язані і відмовляти їм не мають права. Так, не спорю, що мають бути для них певні пільги та виключення, але лише на державному рівні. До чого тут приватні оголошення про продаж нерухомості. Хай у держави купує за вказану нею суму. Пізніше я згадала ситуацію з своєї молодості. Так ось, працювала я колись в перукарні і до мене прийшла жінка на зачіску з нагоди якогось свята чи ювілею, яка при розрахунку попросила зробити їй знижку. “Підсилювачем” у неї теж була наявність в неї багатьох дітей. І тут я також була їй зобов’язана, а саме поступитися і зменшити вартість.

Найбільше мене дивує, що такі жінки ще й ображаються,  коли їх порівнюють із злиденними людьми. Тоді у мене виникає єдине запитання: Для чого ж ви народжуєте стількох дітей, працювати зовсім не хочете?! Так, це не зовсім тактовні і доречні питання та все ж таки. Ну дав вам Господь багато дітей, однак ці діти не є засобом маніпулювання. Тай якщо вам захочуть зробити знижку чи подарунок, то вам неодмінно про це повідомлять.

Оцініть статтю
Дюшес
Чому жаліти багатодітну жінку повинна я?!