Чи серйозна його пропозиція? Та що там думу гадати, час покаже. Швидше за все він зустріне дівчину свого віку, закохається по-справжньому й навіть не згадає про неї

Лілія Олексіївна щойно закінчила університет та влаштувалася працювати до школи. Викладала вона українську літературу. Свій предмет дуже любила й завжди вигадувала цікаві та творчі завдання для учнів. Вона була відкритою та доброю, тож школярі швидко полюбили новеньку. Не виникало проблем навіть з учнями випускних класів. Лілія Олексіївна найбільше боялася того, що її можуть цькувати за молодий вік, але минулося.

Напередодні випускного потрапила в лікарню Марія Василівна, класний керівник 11-Б класу. Випуск на носі, концертна програма, а вони залишилися сам на сам зі своїми проблемами. Ще й ЗНО ніхто не скасовував. Нагородили молоденьку вчительку випускниками. Добре, що учні хороші, в усьому їй допомагали. Найбільше старався Сашко. Він і вчительку танців знайшов, за фотозону домовився, навіть концертну програму допомагав складати.

Думала Лілія Олексіївна, що юнак просто совісний дуже, добряк за характером, але згодом зрозуміла, що зовсім інші помисли у нього на думці. Трапилося це на випускному. Урочиста частина була позаду, молодь розважалася, вчителі та батьки за ними приглядали. Підійшов Сашко до своєї улюбленої вчительки й запросив на повільний танець.

Вагалася Лілія Олексіївна чи варто погоджуватися, вона ж вчителька, а він її учень, якось незручно, але навчання залишилося позаду. Сашко тепер випускник, тож погодилася. Не може заперечувати того факту, що їй було надзвичайно приємно перебувати в обіймах цього красивого хлопця, який виглядав значно старше свого віку.

-Я подякувати тобі хотіла. Ти так багато зробив для цього вечора. Навіть не знаю, чи впоралася я б з усім без допомоги

-То може я заслужив на маленьку винагороду? – набрався сміливості випускник й подивився у вічі своїй вчительці, яка почала задихатися в його обіймах.

-Чого ж ти хочеш? – з прискореним серцебиттям запитала Лілія Олексіївна.

-Хочу, щоб ви на мене зачекали. Закінчу університет й одразу одружимося. Дівчина розсміялася, вона ще ніколи не бачила більш нахабного молодика.

-Довго думав, щоб таке попросити? – жартома запитала вона.

-Відколи вперше вас побачив.

Лілія Олексіївна ще довго згадувала той вечір та Сашка, його погляд, міцні руки, впевненість у голосі. Чи серйозна його пропозиція? Та що там думу гадати, час покаже. Швидше за все він зустріне дівчину свого віку, закохається по-справжньому й навіть не згадає про неї.

Чотири роки вони не бачилися та не спілкувалися. Весь цей час Лілія Олексіївна залишалася самотньою. Навіщо чекала й сама не знала, але все одно продовжувала вірити, що Сашко був щирий. Він прийшов літнього дня з великим букетом її улюблених півоній та каблучкою. Для їхнього чистого кохання більше не було перешкод.

Ліля сміялася, коли Сашко став перед нею на одне коліно та освідчився. Відповідь була ствердною. Щастя приходить до тих, хто уміє чекати.

Оцініть статтю
Дюшес
Чи серйозна його пропозиція? Та що там думу гадати, час покаже. Швидше за все він зустріне дівчину свого віку, закохається по-справжньому й навіть не згадає про неї