Чи варто робити фото на цвинтарі?

 

Часто люди роблять фото на цвинтарі, коли збирається на могилі вся родина, чи після похорону. Чи варто робити це?

Як вважають екстрасенси, цвинтар – не місце для фотографування.  Особливо цього не варто робити біля свіжої могили. Чому?

На цвинтарі панує особлива енергетика, де спочивають різні душі, різні сутності. Тут їхня обитель. Є небезпека, що під час фото дух померлої людини може разом з кадром зайти в будинок.

Якщо все-таки ви вирішили зробити фото, то для цього краще підходить сонячна погода. Не робіть світлин на цвинтарі ввечері або коли надворі похмуро.

Якщо у вас є такі фото, то краще зберігайте їх окремо від усіх інших фотографій.  Це може бути спеціальний альбом або окреме місце лише для них.

Пам’ятайте, цвинтар – це особливе місце. Не варто порушувати його енергетику власним втручанням у цей світ. Не можна тривожити сутностей, які знайшли тут власне пристанище.

Існує легенда, що молода пара прийшла на цвинтар до своїх близьких і хотіла зробити фото на фоні пам’ятника. У цей час нізвідкіль біля них появився старенький дідусь і попросив цього не робити. Поки молоді люди роздумували, що їм робити, дідусь непомітно щез, як і з’явився.

Однак хлопець не прислухався до його слів і зробив на згадку світлину. Опісля цю молоду пару переслідували різні невдачі.

Можливо, це збіг обставин. А може, й ні! Все-таки дідусь хотів від чогось застерегти молоду пару.

 

 

Оцініть статтю
Дюшес
Чи варто робити фото на цвинтарі?