Чи зможу я стати хорошою мамою нерідним синам?

Ми з чоловіком Дмитром вже 10 років  разом. Виховуємо доньку Мілану. Пологи в мене були важкими, тому я більше не можу мати дітей. Ми давно думали про всиновлення, але якось не могли наважитись.

З роками в нас відбулася переоцінка цінностей. Важливими стали люди, які поруч з тобою, а не матеріальні речі. Тому ми вирішили з чоловіком дати прихисток дитині, яка втратила родину.

З Дмитром довго обговорювали варіанти усиновлення. Думали, чи зможемо прийняти чужу дитину, як свою? … Полюбити, подарувати душевне тепло, а не тільки матеріальні блага.

Поговорили, і вирішили, що все зможемо. Або хоча б спробуємо. Звернулися у відповідні служби. І там побачили фото двох братів. Миколці 5 років, а Микиті 7. У дітей нікого н e залишилося. Ні батьків, ні дому, нічого. Серце краялося. Дуже хотілося їм допомогти, обігріти й подарувати материнське тепло. Наша Мілана теж була не проти. І ми наважилася забрати їх.

Дітки ростуть – і зовсім наші. Ми разом проводимо час, спілкуємося, гуляємо, їмо морозиво у парку. Нещодавно  їздили до моїх батьків на Львівщину. Вони нас підтримали.

Ми одна дружна сім’я, всі радощі і печалі ділимо порівну

Оцініть статтю
Дюшес
Чи зможу я стати хорошою мамою нерідним синам?