Cтарші жінки з насміхом сказали, щоб вона і не надіялась на взаємність. Такий як Марія у нього пів заводу.

Коли Марія пішла працювати на завод, то познайомилася з чудовим молодим чоловіком. Іван був високим, гарним, працював зварювальником в тому ж цеху, що й дівчина. Тож відразу вони познайомилися і Маша зрозуміла, що це кохання з першого погляду. Всі колеги помічали, що вона не рівно дихає до хлопця, а от сам парубок і не дивився в її сторону.

Одного разу старші жінки з насміхом сказали, щоб вона і не надіялась на взаємність. Такий як Марія у нього пів заводу.

Одного разу вона вирішила піти на дискотеку в клуб, що був неподалік дому. Там помітила того самого красеня Івана. Та от там він був не сам. В обіймах ніжилась якась незнайома блондинка. Саме в той момент Марія і зрозуміла, що в неї немає шансів і це все просто смішно.

Так минув майже рік. Маша намагалася притупити свої почуття. Та як тільки бачила хлопця, то наче розцвітала. А одного дня він не прийшов на роботу. Яка паніка охопила її. Раніше такого не траплялося. Напевно, щось сталося.

Тому вона вирішила поцікавитися у колег, чому немає Вані. На що ті відповіли, що не в курсі, де він. Лише ходять чутки, що подруга народила хлопчика від нього.

Хвилювання дали знати про себе, тож Марічка після зміни попрямувала до будинку хлопця. За дверима квартири чувся плач дитини, та вона все ж постукала. Довго ніхто не відкривав, а потім не витримала сусідка і розповіла, що дівчина, яка народила немовля зникла у невідомому напрямку, а Іван сам доглядає за ним.

Раптом і сам він вийшов із своєї квартири і впустив неждану гостю. Вона підійшла до хлопчика, прилестилась до нього, взяла на руки і той перестав плакати і кричати.

З того часу Марійка і не покидала тих двох хлопців. Спочатку їхній шлюб будувався на любові зі сторони жінки, а потім Ваня зрозумів, що поряд з ним найкраща людина і полюбив її вдвічі сильніше.

Минуло багато років, а Іван і досі дякує Всевишньому за, те що тоді привів Марічку в його дім.

Оцініть статтю
Дюшес
Cтарші жінки з насміхом сказали, щоб вона і не надіялась на взаємність. Такий як Марія у нього пів заводу.