Cусідка вилила всю рідину зі склянки мені на сорочку.

Сьогодні Олег поспішав прийти вчасно. Вже вдруге він спізнюється на побачення. Самому йому таке не подобається. Олена також не буде в захваті від недисциплінованого чоловіка. Йому ой як не хотілося, щоб вона так думала про нього. Адже зустрічаються лише третій раз, а він як хлопчисько, змушений виправдовуватися за вчинки, до яких не має відношення. Сьогодні, наприклад, двері його квартири заклинило. Ключ не повертався в замку, і назад витягти також не міг. Прийшлось викликати слюсаря. Пообіцяв за швидкість накинути зверху премію. Тільки тоді слюсар поквапився відкрити замок. До речі, він сказав, що зламано спеціально. Говорив він поки вставляв новий замок, який я встиг купити, поки слюсар витягував старий.

Коли поспішав на побачення минулого разу, назустріч зі своєї квартири вийшла сусідка, несучи в руках склянку компоту. Куди вона поспішала, не знаю, але вилила всю рідину зі склянки мені на сорочку. Вертався, міняти одяг. На побачення прийшов вчасно, Олена також тільки підійшла. Сьогодні я розповів їй нову пригоду. З цього дівчина зробила висновки, що сусідка без чоловіка, тому, мабуть, хоче привернути мою увагу до себе. До речі, Наді, сусідці, я говорив, що зустрів дівчину моєї мрії.

Увечері, коли я був дома, Надя завітала до мене, спочатку попросила солі, потім почала говорити, що кохає мене давно, щоб ми були разом. Я шокований такими розмовами. Про що вона? Старша від мене на вісім років, і я до неї не відчуваю нічого. Культурно виставив її за двері.
Олена права, відчула по жіночому, що бажала сусідка Надя.

Оцініть статтю
Дюшес
Cусідка вилила всю рідину зі склянки мені на сорочку.