Cвекруха постійно тиcнe на мене, щоб моя мама, пішла працювати. Але ж вона теж пeнciонepкa і не працює, а лише тягнe гроші з сімейного бюджету сина.

Її мама пeнсioнepкa і з нинішніми пенсіями зрозуміло, що вaжкo нормально жити. Тому Марія дoпoмaгaє їй грошима, щоб окрім комуналки були ще гроші на продукти. Вона не мала власного бізнесу, працювала в престижній компанії, тому кілька тисяч в місяць віддавала мамі.

Згодом Марія познайомилась з Олегом. Він влаштовував їй сюрпризи, робив подарунки, був уважним та щедрим. Тому через пів року вони одружились і дівчина була щаслива, що отримала найкращого чоловіка у світі.

В Олега був син від першого шлюбу. Та для Марії це не було проблемою. Вони з сином добре ладнали. Оскільки квартира чоловіка була більшою, молода родина жила в ній. А в квартирі Марії залишилась жити мама. Молодята заробляли приблизно однаково, тому повністю вистачало б забезпечувати їхню родину. Якби не проблема у вигляді свекрухи, через різні забаганки якої родині довелось навчитись економити.

Марія та Олег зустрічались лише пів року до одруження. За цей період вони багато питань не обговорювали: ні сімейний бюджет, ні народження спільних дітей, ні навіть те, де і як вони будуть жити родиною. Марія була впевнена, що вони житимуть окремо родиною, а Олег і думки такої не припускав, щоб маму залишити одну. Та допомагати матерям матеріально ніхто б не припинив.

Враховуючи розмір пенсії, Марія ще давала мамі 4 тисячі гривень на місяць. Раніше цього вистачало. Але зараз і родина, і ціни постійно ростуть. Тому цієї суми вже вистачало лише на необхідні продукти й ні на що “зайве”. До того ж Марія нещодавно дізналась, що вагітна і скоро в них з’явиться спільна дитина. Ця новина була приємною для чоловіка, але неприємною несподіванкою для свекрухи – адже на дитину треба гроші й вона розуміла, що тепер отримуватиме менше від сина.

Враховуючи її становище, Марія все одно продовжувала допомагати мамі матеріально. Це почало сердити чоловіка, мовляв, треба відкладати гроші на малечу, а вона їх витрачає на матір. Та дівчину ще більше сердило те, що свекруха влізла в цю справу і почала тиснути на неї, що мама може й повинна знайти собі роботу, а не просити гроші в доньки. Ще й повчала, що чоловік і діти мають бути на першому місці, а потім вже батьки.

Це дуже розгнівало Марію. Адже свекруха теж пенсіонерка і має розуміти її маму. По-перше, пенсії на все не вистачає. По-друге, яку роботу може потягти жінка в такому віці? Хто її взагалі вже на роботу візьме?

Марія не погоджувалась з таким несправедливим ставленням Олега та свекрухи до її мами. Тому окрім роботи в офісі вона ще й шукала собі підробіток. Поки є така можливість може знайти ще якийсь спосіб заробітку. Крім того, в декреті тоді не сидітиме без діла, а теж зможе робити хоч якийсь вклад в сімейний бюджет.

Атмосфера в родині була дуже напруженою. Але дівчина сподівається, що чоловік змінить свою думку і з більшою повагою ставитиметься до тещі. Вона дуже хоче, щоб їхні стосунки були як раніше. Якщо ж ні, тоді дівчині доведеться піти. Їй боляче усвідомлювати, що можливо помилилась у виборі чоловіка. А поки їй залишається просто терпіти.

А як би ви вчинили на її місці?

Оцініть статтю
Дюшес
Cвекруха постійно тиcнe на мене, щоб моя мама, пішла працювати. Але ж вона теж пeнciонepкa і не працює, а лише тягнe гроші з сімейного бюджету сина.