Це були найочікуваніші та найбажаніші слова від дружини, які я мріяв почути

Це були найочікуваніші та найбажаніші слова від дружини, які я мріяв почути від дати офіційного реєстру нашого шлюбу. І я таки їх почув – «Я вагітна». Крикнула вона дуже голосно ще з ванни!

Я опинився на сьомому небі від щастя і воно привело мене до цілої бурі думок у моїй голові: Хлопчик чи дівчинка? А як назвемо? А чиї очі матиме? А коли купуватимемо коляску? Я розумів, що ми тільки дізналися про це і чекати ще довго, але заспокоїтися не міг ще довго.

Але опустила мене на землю саме моя дружина. Через кілька днів після того, як вона мені повідомила таку радісну новину, вона сказала, що хоче серйозно поговорити.

– Насправді, я не хочу дитини! Якщо чесно, то я не впевнена, чи хоч колись щиро хотіла її, а не просто з думкою про ТВОЄ бажання – повідомила мені Леся. Я знав, що вона зараз займається своєю кар’єрою і це для неї важливо, але не думав, що вона заради цього захоче відмовитися від малюка й запропонує зробити аборт.

Я навіть думати про таке не хотів і твердо вирішив, що зроблю все можливе, щоб змінити таке спонтанне рішення моєї дружини.

До цього моменту ми довго намагалися зачати дитину, але всі спроби були марними й коли ми перестали намагатися, то виявилось, що дружина завагітніла. Хіба це не великий подарунок нам? А раптом наступного разу не станеться, тобто ми впустимо єдину можливість стати батьками?

З одного боку я розумію свою жінку. Вона довго йшла до того, щоб стати тим, ким є зараз у своїй кар’єрі й кидати все на пів шляху для неї справжній вирок. А з іншого боку, а що якщо це наша остання можливість стати батьками? Ми вже не молоді й роки швидко пролітають і настане момент, коли ми просто не зможемо їх зачати.

Довго ми з нею говорили про це все і все-таки вона дослухалась до мене й ми залишили дитину.

Йшли місяці й Леся почала дуже втомлюватися від простих буденних речей. Я намагався пояснити її, що краще б залишитися вдома і відпочити, але вона цього навіть чути не хотіла й знову їхала на роботу. Забороняти я її теж не хотів, щоб потім не стати людиною, що залишала її без тієї радості.

Коли живіт був немаленький і дружина почала виглядати змученою я буквально вмовляв її взяти собі вихідні, бо боявся, що її таке бажання постійно працювати може для нас закінчитися викиднем!

Я чув чимало історій, де вагітні поранились чимось на роботі, чи падали від запаморочення. Такого я допустити просто не міг. Незадовго до вагітності я все-таки зумів вмовити дружину на вимушену відпустку.

myjane.ru

Вона довго намагалась переконати мене, що це її непотрібно, бо вона повна сил та енергії, але я ж бачив, як вона послабшала та змарніла за останні місяці, тому не поступився її у рішенні.

Пологи були важкими, але з дитиною та Лесею все добре. Відновлення після пережитого давалося жінці вкрай важко, тому я намагався виконувати всі її прохання без зайвих питань та ниття, хоч і сам втомлювався не мало.

Попри всі мої старання, Леся стала відстороненою і спостерігала за нашою сім’єю, мов збоку. Не минуло й року після народження малечі, як вона повідомила, що хоче розлучення. Я не став її вмовляти залишитися, бо завжди переконаний, що коханих не потрібно тримати. Як там говорять: «Любиш, то відпусти»?

Зараз я декретній відпустці самостійно доглядаю за донечкою, а її мама приїжджає на вихідні, щоб я зміг відпочити. В інші ж дні вона зайнята своєю кар’єрою.

Оцініть статтю
Дюшес
Це були найочікуваніші та найбажаніші слова від дружини, які я мріяв почути