«Це каблучка з білого золота з оніксом. Тепер ти маєш повний комплект» – сказала вона, вітаючи маму й лише тоді я помітив на тещі ті самі сережки, які дарував дружині. Гарний настрій миттю розвіявся

На весіллі, коли ми з дружиною обмінювалися обітницями, я пообіцяв, що робитиму її щасливою кожного дня й вона ніколи не жалкуватиме, що погодилася розділити своє життя зі мною. З  того дня минуло чотири роки, а я люблю Катерину з кожним роком все сильніше.

Щоб вогник сімейного щастя не згасав, стараюся влаштовувати їй несподівані поїздки, романтичні побачення, подарунки без приводу та квіти декілька разів на місяць. Ми не сваримося. Якщо виникають якісь суперечки чи недомовленості, намагаємося все вирішити розмовою. Катя не соромиться вказувати мені на мої недоліки, а я в усьому поганому вмію знайти щось хороше.

З дітьми ми вирішили не поспішати, пожити для себе. Якщо бути з вами до кінця відвертим, так захотіла дружина. Я не можу її в цьому питанні не підтримати, бо вона муситиме носити в собі нове життя, тож я розумію, що краще, коли жінка сама цього захоче й буде готова.

Наближалася п’ята річниця нашого весілля. Мені хотілося зробити особливий подарунок для дружини. Замовив у ювеліра сережки з оніксом у білому золоті та малесеньким гравіюванням з сердечком. Нехай знає, що моя любов до неї вічна. Обійшлося це все мені в кругленьку суму. Щоб Катя не помітила величезної дірки в нашому бюджеті я цілий рік відкладав потрохи із зарплати.

Того дня ми вечеряли в ресторані. Я отримав у подарунок парфуми. Коли дістав свій та вручив Каті, вона дуже зраділа. Сережки їй сподобалися, вона одразу їх наділа. Для мене немає більшого щастя, ніж бачити щиру посмішку на обличчі коханої.

Через кілька місяців після того, я помітив, що Катя зняла сережки. Запитав чому, а вона пояснила все дуже просто – вони їй набридли. Дівчата такі дівчата. Не біда. Буде якась важлива подія знову одягне. Ми збиралися на ювілей до тещі. Дружина обирала подарунок сама, коли я побачив суму, яка списалася з кредитки зрозумів, що Катя вирішила бути дуже щедрою.

У ресторані зібралися рідні та друзі родини. Катя вручила матері маленьку коробочку й попросила відкрити. «Це каблучка з білого золота з оніксом. Тепер ти маєш повний комплект» – сказала вона, вітаючи маму й лише тоді я помітив на тещі ті самі сережки, які дарував дружині. Гарний настрій миттю розвіявся. Я не знав, що мені робити. Був такий сердитий на Катю, що хотів щось розбити аби заспокоїтися.

Нарешті все закінчилося й ми їхали додому.

-Для чого ти віддала сережки мамі? Я ж їх спеціально для тебе замовляв, повно грошей витратив?

-Ти такий драматичний. Ну не сподобалися вони мені, от і відала. Наступного року даруй діаманти.

Решту дороги ми їхали мовчки. Невже я дійсно кохаю та хочу прожити все життя з ось такою людиною?

Оцініть статтю
Дюшес
«Це каблучка з білого золота з оніксом. Тепер ти маєш повний комплект» – сказала вона, вітаючи маму й лише тоді я помітив на тещі ті самі сережки, які дарував дружині. Гарний настрій миттю розвіявся