«Це не моя мама!» – кричить дитина у спину чужій жінці!

Я фотограф і найчастіше працюю на весіллях.  Недавно зі мною трапився випадок, що зумів перевернути моє бачення світу!

Те весілля проходило у дуже красивій галявині, вдалині від міста. Була красива виїзна реєстрація, всі гості були красиво одягнені й до мене підійшла молода дівчина ззаду й про дещо попросила. Я вирішила, що це буде прохання про те, щоб сфотографувати її саму й потім надіслати нареченим, але все було зовсім інакше…

writechoice.co.in

Вона вирішила зробити нестандартне фото й налякати наречених. Вони домовилися з чоловіком та донькою, що раптово підбіжать до наречених і фотографувати потрібно відразу, щоб була видна реакція. Через хвилину я вже зробив кілька красивих фото й помітив, як її донька повертається й голосно кричить: «Це не моя мама!»

Я була вкрай вражена такими словами доньки жінки, помітивши моє здивування, вона до мене підійшла й розповіла, що вдома вона не робить макіяж й одягається в абищо, бо постійно щось готує та прибирає, тому коли вона гарно одягнулась, зробила зачіску та нафарбувалась, то та її не впізнала.

А потім чоловік вирішив пожартувати над донькою й підтвердив її здогадки та стверджував, що це «чужа тітка».

Я нарешті зрозуміла все й довго сміялась. А всім мамусям хочу нагадати, що красунями потрібно бути не тільки не свята, а й вдома, бо потім вас перестануть впізнавати діти!

Оцініть статтю
Дюшес
«Це не моя мама!» – кричить дитина у спину чужій жінці!