Цей екологічний спосіб чистки унітазів порадила мені моя свекруха! Достатньо раз на рік чистити туалет таким чином, щоб він залишався в ідеальному стані!

Моя свекруха була щиро здивовано, коли побачила у моїй шухляді цілу «гору» різних хімічних засобів для прибирання, найбільше з них слугувало саме для чистки унітаза, тоді вона й почала мені розповідати секрети швидкого, дешевого та екологічного прибирання й одним з них я сьогодні поділюсь!

Цей спосіб прибирання підійде для всіх, хто не хоче користуватися хімією, хто прагне зекономити та не витрачати даремно час!

Отже, першим кроком до такого способу прибирання є те, що ви повинні повністю очистити унітаз від води. Зробити це досить легко й не потрібно склянками вибирати воду. Берете невеличку пляшку, всовуєте її уводу і невеличкими натисками по ній, допомагаєте її висмоктати воду. Після цього, головне різко підняти пляшку, не виливши воду назад. Це займає не більше 10 хвилин.

svoimi-rukamy.com

Для виконання наступного кроку вам знадобиться сода, яку потрібно розподілити по всій внутрішній поверхні унітаза з допомогою губки. Приділити увагу варто й важкодоступним місцям.

Залишаєте ваше місце роботи у такому стані на пів години.

Далі у руки ви берете звичайний оцет, який є у кожного вдома, та поливаєте ним соду по всьому периметру. При цій взаємодії сода має почати шипіти. Далі з допомогою 10 літрів води ми промиваємо унітаз від залишків оцту та соди. Якщо ви відчуваєте, що все прибрати не вдалось, то змийте воду декілька разів звичним для унітаза способом.

Якщо ваша проблема полягає не у зовнішньому вигляді унітазу, а у неприємному запасі, то тут стане у пригоді зубна паста. Достатньо нанести її зовсім трішки під обідок унітазу, щоб завтра неприємний запах зник.

Головне, що такий спосіб чистки унітазу не потребує великих зусиль та затрат грошей і зберігає свій ефект протягом цілого року!

Якими способами чистки унітазу користуєтесь ви?

 

Оцініть статтю
Дюшес
Цей екологічний спосіб чистки унітазів порадила мені моя свекруха! Достатньо раз на рік чистити туалет таким чином, щоб він залишався в ідеальному стані!