Цей відвар допоможе вашим квітам та вазонам почати рости з новою силою! Чому після цього відвару цвітіння вазонів подовжується у кілька разів!?

Для того, щоб вазони отримували усі необхідні мікроелементи та вітаміни, вам необхідно приготувати всього один відвар з буряка, що підживлює рослини, допомагає їм рости у зимовий час.

Особливо важко підживлювати всім необхідним вазон взимку, адже він потребує так само багато світла, теплоти та регулярного поливу, тому господарі нерідко вдаються до використання добрив.

Насправді ефективним, корисним та дешевим добривом буде відвар з буряка.

Зокрема, цей відвар містить у собі велику кількість калію, магнію, фосфору, кальцію тощо, який необхідний для нормального росту та розвитку кімнатних рослин.

tr.pinterest.com

Якщо ви вирішили спробувати використовувати цей відвар, як добриво, то я маю кілька порад для вас. Необхідно використовувати свіжо приготовлений відвар розбавлений з водою у співвідношенні 1:1. З’єднавши їх в одній посудині просто підливайте вазони так, як ви це робили раніше. Користуватися цим відваром потрібно 1 раз на тиждень

Великою перевагою бурякового відвару від інших добрив є те, що він сприяє цвітінню та зміцненню стебла. До того ж рослина стає менш сприятливою до зовнішніх подразників.

Які народні добрива для кімнатних рослин ви ще знаєте?

 

Оцініть статтю
Дюшес
Цей відвар допоможе вашим квітам та вазонам почати рости з новою силою! Чому після цього відвару цвітіння вазонів подовжується у кілька разів!?