Ця особа не може стати частиною нашої сім’ї! Вона просто не гідна тебе!

У мене було багато дівчат і я цим не пишаюся. По молодості на більшість речей дивишся зовсім інакше. Батьки про моє бурхливе життя знали, але не втручалися. Єдине про що просили, не наробити дурниць. Думаю так вони ввічливо попереджали, що онуки на стороні їм не потрібні.

Не знаю, скільки ще років я б змарнував, якби не зустрів Вероніку. Вона перша та єдина дівчина, яка не звертала на мене жодної уваги та ігнорувала усі мої спроби познайомитися. Її не цікавили коштовності, вона роздавала квіти, які я надсилав й навіть не брала у руки дорогі подарунки.

Словом, вона мене зачепила за живе. Не знаю, можливо це якийсь хижацький інстинкт, а може це те саме почуття – я втратив голову від Вероніки та вирішив будь-що її завоювати. На це мені знадобилося півтора роки. Дівчину довелося брати не своїм гаманцем й це було для мене в новинку.

Ви не повірите, але я був на сьомому небі від щастя, коли Ніка нарешті дала мені шанс проявити себе та погодилася піти на побачення. Якби на її місці була інша, то я діяв би по стандартній програмі. Дорогий ресторан, великий букет квітів, коштовність і незабутня ніч, але Ніка не така. Я повів її у будинок для літніх людей. Цілий день ми спілкувалися зі старенькими людьми, слухали історії їхнього життя, грали в настільні ігри. Це прозвучить максимально дивно, але мені сподобалося.

Кожне наше побачення не було схоже на попереднє. Завдяки Ніці я навчився робити добрі справи й отримував від цього справжнє задоволення. Кудись подівалися мої «справжні» друзі, які  були поруч до тих пір, поки я за них платив. Не було більше нічних гулянок та безпробудного пияцтва. Натомість прийшли ранішні пробіжки та спортзал.

Батьки, звісно, помітили зміни на краще та зажадали знайомства з тією феєю, яка зуміла перетворити їхнього сина на справжню людину. Я й сам збирався познайомити Вероніку з родиною.

На жаль, все минуло не так, як мені того хотілося. Коли мама почула, що Вероніка росла в дитячому будинку, бо її неньку позбавили батьківських прав через пияцтво, а батька вона навіть не знає, вона одразу висловила своє невдоволення й заявила мені при моїй же дівчині:

-Ця особа не може стати частиною нашої сім’ї! Вона просто не гідна тебе!

Ясна річ, що Вероніка втекла й тепер відмовляється зі мною спілкуватися. Вона погоджується зі словами моєї мами й вважає, що ми походимо із різних світів, які не можуть співіснувати.

Батьки й собі зайняли позицію та попередили, якщо я не припиню спілкуватися з Нікою, то можу забутися про них та шукати собі нове помешкання. Я студент, у мене нічого немає. Втрачати Ніку я не хочу, але й вибрати її, щоб втратити все, не варіант. Що тоді я зможу їй дати? Просто безвихідь якась.

Оцініть статтю
Дюшес
Ця особа не може стати частиною нашої сім’ї! Вона просто не гідна тебе!