Циraнkа тяг _нe білявого хлопчика за собою. Хлоп’я yпиpaється, але він маленький, років шість. Сили не рівні. Циганка не випycкає його руку, і щось гучно kpичить.

В той час, коли Настя збиралася йти додому, до неї підійшла подруга Рая. Вона умовила Настю затриматися, щоб разом іти. Сьогодні Рая якась не така, як завжди. Нервова, постійно оглядається. Їй конче потрібно поговорити з подругою. Тому подруги порадившись, вирішили піти до кафе. Там спокійно розмовлятимуть. Надворі дощ, парасольки не взяли зранку, перебіжками добралися до теплого затишного приміщення.

В кафе столики майже всі зайняті. Дівчата знайшли вільний біля вікна. Там і розмістилися. Коли їм принесли запашну каву, Рая почала ніяково говорити. Вчора увечері вона зустріла свого однокласника Івана. Він проїздом у місті, тому потрібно було коротати час. Вони довго гуляли вулицями міста. Рая навіть не зрозуміла, як вони опинилися в готелі. Наразі дівчина бідкається, як бути зі своїм чоловіком. Адже вона його зрадила.

Рая і далі говорила, і весь час поглядала у вікно. Настя також обернулася. За вікном видно, як циганка тягне білявого хлопчика за собою. Хлоп’я упирається, але він маленький, років шість. Сили не рівні. Циганка не випускає його руку, і щось гучно кричить йому. Рая зривається з місця і біжить на вулицю. Настя слідом. Офіціант за ними, адже не розрахувалися. Так всією гурбою вибігли. Рая біжить до циганки, Настя з офіціантом слідом.

Коли циганка побачила, що до неї біжать стільки людей, кинула хлопчика, і зникла за кутом. Рая підбігла до хлопчика, присіла біля нього. Він весь у сльозах розповідав, що та тьотя хотіла забрати його з собою. А в нього братик менший у підвалі чекає. Настя з Раєю взяли хлопчика за руки й повели до кафе. Офіціант слідом. Він не говорив жінкам нічого, бачив, що тікати не збираються. Лише запропонував умити хлопчика, щоб не лякати відвідувачів.

Рая з Настею запитали, як його звати. Хлопчика звуть Коля, а меншого братика Діма. Вони давно живуть в тому підвалі. Мама померла, а тато десь п’є з товаришами. Синів вигнав із дому, щоб не мішали й не просили їсти. Рая пропонувала піти до меншого братика. Вони купили булочок, тістечка, і пішли. Малий Діма сидів біля вікна, виглядав братика. Коли побачив Колю, побіг до нього з плачем.

Рая забрала обох дітей до себе додому. Вони з Настею не договорили, але вже все забулося. На ранок Рая телефонувала Насті, говорила, що взяла вихідний. Підуть з дітьми в магазин купувати одяг. Вона вирішила залишити їх у себе. Чоловіку розповіла про зраду і про найдених дітей. Наразі він думає, залишатися з нею чи піти. Адже квартира Раї. А дівчина вся в піклуванні про хлопчиків. Вони відразу стали їй як рідні. А хлопчики тягнуться до Ігоря, чоловіка Раї.

Все закрутилося відразу. Ігор пробачив Раї, сказав що тільки заради дітей. Вони разом знайшли батька хлопчиків, заплатили йому за те, щоб написав відмову від них. Коли чоловік побачив, скільки грошей йому пропонують, не вагався ні на мить. Рая з Ігорем усиновили Колю і Діму. А через два роки сталося диво. Дівчина завагітніла. Лікарі ж говорили, що дітей мати вона не буде. Сестричку няньчили братики по черзі.

Оцініть статтю
Дюшес
Циraнkа тяг _нe білявого хлопчика за собою. Хлоп’я yпиpaється, але він маленький, років шість. Сили не рівні. Циганка не випycкає його руку, і щось гучно kpичить.