Данило й так витрачав на неї половину зарплати, а тут ще більше. Але колишню то не турбувало. Почала телефонувати ще й Наталі та вимагати повернути їй чоловіка

Наталя сиділа у парку на лавці з маленькою донечкою на руках. Декілька годин тому вона застала власного чоловіка у ліжку з коханкою. Схопила дитину, документи та вибігла з квартири, куди очі гляділи. Зупинилася лише тут, вирішила присісти та подумати, як жити далі. Сама не помітила, як почала плакати, швидко змахнула з очей сльози, щоб маленька Іванка не побачила.

З вами все гаразд? – запитав незнайомець, присівши біля дівчат.

Молода дівчина була приємно вражена турботою цього незнайомого чоловіка. На душі було так важко, а поділитися переживаннями не було з ким. Тож вона розповіла все, що сьогодні пережила. Незнайомець спокійно вислухав її, а потім вирішив познайомитися.

Виявилося, що Данило теж буквально нещодавно розлучився із дружиною. Вона не давала йому спокою своїми ревнощами та прагненням мати багато грошей. Чоловік не витримав такого життя та пішов з родини, залишивши з матір’ю свого 3-річного сина.

Ось так двоє знедолених людей того дня познайомилися та почали жити разом. Через декілька місяців спільного життя одружилися та стали чекати на народження спільної дитини. Данило про свого сина не забув, кожних вихідних бере його до себе та сплачує аліменти колишній дружині. Спершу все було добре й вони розлучилися тихо мирно, а потім колишня стала влаштовувати істерики та конфлікти.

Лариса розійшлася зі своїм коханцем, тож тепер вимушено жила у матері. Винаймати власне житло було не по кишені, от вона й почала вимагати більше грошей від колишнього чоловіка. Данило й так витрачав на неї половину зарплати, а тут ще більше. Але колишню то не турбувало. Почала телефонувати ще й Наталі та вимагати повернути їй чоловіка.

Попри норовливий характер матері, Іван у них був спокійним. Вони з Іванкою швидко подружилися та любили проводити разом час. Наталя не проти того, щоб діти спілкувалися. Їй навіть шкода цього маленького хлопчика.  Адже він часто не хоче повертатися до своєї рідної матері, б та його сварить та кричить без причин.

У самої ж Наталі з колишнім все склалося дуже просто. Він не згадує ні про дружину, ні про доньку. Зі своєю коханкою не живе, мабуть, міняє їх, як рукавички. Правда аліменти доньці сплачує регулярно та вчасно. Хоч за це йому спасибі.

Попри істерики колишньої дружини чоловіка, Наталя з Данилом живуть душа в душу. Щасливі й закохані чекають на поповнення та не дозволяють стороннім руйнувати їх сімейний добробут.

Оцініть статтю
Дюшес
Данило й так витрачав на неї половину зарплати, а тут ще більше. Але колишню то не турбувало. Почала телефонувати ще й Наталі та вимагати повернути їй чоловіка