Коли майбутній тато ішов від вагітної дівчини, то навіть не здогадувався, як життя йому відплатить

Даша змалечку любила дітей і ще дівчиною знала, що матиме велику родину. Доля була прихильною до неї і обдарувала одразу двома дівчатками. Як тільки Даша повідомила цю прекрасну новину своєму хлопцеві, майбутнього тата і слід простиг. Коли він ішов від вагітної дівчини, то навіть не здогадувався, як життя йому відплатить

У невелику містечку всі все знають один про одного і щось приховати від місцевих вкрай важко. От і новина про майбутню матір-одиначку швидко розповсюдилася між найбільшими пліткарками.

Даша з хлопцем жили, як звичайна родина. Нічим особливим не вирізнялися. Узаконювати свої відносини не поспішали, бо обоє вважали, що спершу потрібно спробувати пожити разом. Та у долі були свої плани на цю пару. Через кілька місяців спільного проживання, дівчина зрозуміла, що чекає на дитину. Хлопцеві повідомляти цю звістку не поспішала, бо боялася, як він відреагує. Але довго приховувати вагітність не вдалося, живіт ріс не по днях, а по часах.

На огляді у лікаря, майбутній матері повідомили, що у них двійня. Дві прекрасні дівчинки готуються з’явитися на світ. Даша змалечку любила дітей і ще дівчиною знала, що матиме велику родину. Доля була прихильною до неї і обдарувала одразу двома дівчатками. Як тільки Даша повідомила цю прекрасну новину своєму хлопцеві, майбутнього тата і слід простиг. Коли він ішов від вагітної дівчини, то навіть не здогадувався, як життя йому відплатить.

Перейми почалися у Дар’ї передчасно, але, дякувати богу, все минулося добре. Молода матір не могла налюбуватися своїми дітками. Вона і подумати не могла, що можна настільки бути щасливою, незважаючи на те, що тато від дівчаток відмовився. Добре, що породіллі з дітьми було де жити.

Спершу було важко прийняти той факт, що чоловік її покинув і доведеться давати раду з дітьми самостійно. Даша вирішила спробувати зателефонувати до коханого, але трубку ніхто не брав. Почала шукати його через знайомих – теж марно. А потім посварила себе за хвилинну слабкість і вирішила більше ніколи так не принижуватися. З дітьми допомагала мама, вона була вже на пенсії і могла приглядати за дівчатками вдень. Даша вирішила одразу вийти на роботу, щоб забезпечувати своїх діток усім необхідним. Так життя потроху почало налагоджуватися.

З часу народження дівчаток минуло багато років. Даша сумлінно працювала і заслужила довіру серед начальства. Її підвисили до заступника керівника компанії. Здавалося, в її житті нарешті почалася біла полоса, поки вона не зустрілася з колишнім.

Він був приємно вражений, коли знову її побачив. Ділова, впевнена в собі в дорогому костюмі і на підборах – це була вже не та скромна дівчина з якою він жив. Яким же шоком була для нього новина, що саме у Даші він проходитиме співбесіду і від її рішення залежить, чи візьмуть його на роботу.

Дарія не подала виду, що впізнала колишнього. Вона відчувала себе справжньою переможницею. Доля відплатила зрадникові по повній. Коли вони зайшли до кабінету, Нікіта (її колишній), став молити про прощення і випрошувати собі місце у компанії. Дарія лише посміялася з його поведінки, а потім викликала охорону. Співбесіду чоловік так і не пройшов.

Даша згадувала про цю ситуацію з посмішкою на обличчі. Колись їй здавалося несправедливим, що доля подарувала їй двох дітей, а натомість забрала чоловіка. Але тепер вона усвідомила, що їй зробили подвійний подарунок. Вона отримала дітей і позбулася від справжнього невдахи.

Оцініть статтю
Дюшес
Коли майбутній тато ішов від вагітної дівчини, то навіть не здогадувався, як життя йому відплатить