«Давно б киHув дружину, коли б не д итина», – так СкаржиBся мені мій друг

Нещодавно зустрівся зі своїм другом Юрієм і сходили ми разом на каву. Він дуже хотів зі мною поговорити. Розмова пішла про сімейне життя.

-Я більше не можу жити разом з Ірою! Вона не розумна. Давно б кинув, коли б не дитина. Залетів свого часу і мучуся. Через неї я втратив батьківську фінансову підтримку, змушений був кинути університет, зрештою залишився без даху над головою. Навіть з друзями деякими довелося розпрощатися. Віддав їй кращі роки життя. А могло б бути все по-іншому.

Слова друга мене просто шокували. Я врешті не втримався і після кількох хвилин роздумів запитав:

-Дорогенький, скажи, а ти хіба не знав, що секс без захисту призводить до запліднення? Чому не використовував презерватива?  Зрештою, тобі нічого плакатися на життя – ти й без освіти маєш хорошу роботу. Більшість лиш мріє про таку зарплату. Окрім того, живеш у шикарному будинку, який ти зумів звести за два роки. Глянь на своїх знайомих – більшість з них без роботи або ще гірше – від безвиході заглядає в склянку. Хіба б у тебе це було, коли б не твоя дружина? Всі ці роки вона була поруч з тобою. Завжди допомагала тобі і підтримувала тебе. Отож, гарненько обміркуй ці моменти, перш ніж робити такі висновки.

Несподівано наступного дня Юра подзвонив мені. Сказав, що я й справді маю рацію. Дякував за моє щире слово. Поділився, що купив дружині золоте колечко і її улюблені квіти. Подарував їй все це і попросив вибачення.

Юра врешті зрозумів, що все, що відбувається в житті – це наш вибір. Якщо не подобаються стосунки, то припиніть їх. Знайдіть того, з ким вам у житті буде добре. Якщо не подобається робота, то ніхто на ній вас силою не тримає. Звільняйтеся і шукайте нову.

Життя залежить тільки від нас самих, від рішень, які ми ухвалюємо, від наших вчинків. Усе інше не має такого важливого значення.

Оцініть статтю
Дюшес
«Давно б киHув дружину, коли б не д итина», – так СкаржиBся мені мій друг