Давид вперше за останній місяць прийшов до тями. На моніторах запищали якісь датчики, що свідчило про активність внутрішніх органів

Якщо сильно вірити в диво, то воно обов’язково трапиться з вами.  Існує теорія, що людина притягує до себе те, в що вірить і Всесвіт чує вас. Іноді достатньо просто озвучити свої бажання.

Ця історія трапилася з одною молодою сім’єю. Ліля була на восьмому місяці вагітності, коли її коханий потрапив в аварію. Від отриманих травм чоловік впав в кому. Стан здоров’я лікарям вдалося стабілізувати, але з коми вивести могло тільки чудо. Не давали жодних прогнозів.

Ліля день і ніч сиділа біля лікарняного ліжка Давида. Була з ним до останнього поки не відійшли води й не почалися перейми. Дівчина народила дівчинку, назвала її Надія.

Уже з маленькою дитинкою на руках Ліля знову прийшла провідати чоловіка. Ніяких змін не було, сказала їй медична сестра, що дивилася за Давидом за час відсутності дружини. Ліля розповідала татусеві, яка їх донечка красуня, а потім вирішила поставити дитинку чоловіку на груди. Надія заплакала. Можливо злякалася, а можливо хотіла так привітатися з татусем. Тієї миті сталося справжнє диво – Давид відкрив очі. Вперше за останній місяць він прийшов до тями. На моніторах запищали якісь датчики, що свідчило про активність внутрішніх органів.

До палати збіглося з десяток медичних працівників. Хтось не міг повірити власним очам, хтось плакав.

Давид був слабким і не міг говорити, але мав можливість милуватися своєю кровинкою. Це давало йому сили якомога швидше знову стати на ноги, щоб потримати Надійку в руках.

Оцініть статтю
Дюшес
Давид вперше за останній місяць прийшов до тями. На моніторах запищали якісь датчики, що свідчило про активність внутрішніх органів