Де шукати власне щастя? Відповідь Ангела

https://fakty.com.ua

Ця історія може змінити ваше життя назавжди.

Якось зібралися Ангели й почали обговорювати людське щастя. Чому більшість людей упродовж життя шукають щастя і не знаходять його? Де ж вони його шукають?

-Я знаю багатьох людей, які шукають щастя на вершинах гір. Вони докладають багато зусиль, щоб забратися на саму верхівку і їм у цю мить здається, що вони щасливі. Але коли спускаються вниз і приходять до своїх осель, то відчувають, що вони не змогли зберегти це почуття в собі, – відповів один Ангел.

-Так, я також знаю чимало людей, які заглиблюються в морську глибочінь. Побувавши там, де не здатні бути інші, люди в цю мить вважають себе щасливими. Але це всього лиш миті, які щезають одразу, як тільки-но людина знову опиняється в звичних умовах життя, – такою була відповідь ще одного Ангела.

-А я стрічав людей, які злітають в космос, які подорожують, які шукають пригод… У такому способі життя вони також хочуть уздріти щастя… А воно, як примара, тікає від них.

І тут обізвався найстарший з Ангелів:

Люди шукають щастя де-інде, лиш не всередині себе. А за ним не треба нікуди йти чи їхати – лиш відкрити власне серце. Саме там його пристанище. Щастя живе всередині кожної людини!

 

Оцініть статтю
Дюшес
Де шукати власне щастя? Відповідь Ангела