Декілька разів я сама їй говорила, що не можна ділити дітей. Навіть зі сторони видно, як вона носиться із Лесею, а Юра сам по собі. Ще й покр_икує на нього.

Моя подруга має двоє дітей. Я звичайно не можу судити. В мене самої, виявилося, що дітей не може бути. Довго страждала з цієї причини, але потім з роками заспокоїлася.

Так от про подругу. Декілька разів я сама їй говорила, що не можна ділити дітей. Навіть зі сторони видно, як вона носиться із Лесею, а Юра сам по собі. Ще й покрикує на нього. Так було поки діти росли. Коли Юра закінчив школу, подруга поставила його перед вибором, або він іде працювати, або йде вчитися, тільки допомоги від неї не буде. Леся ще мала, її потрібно ставити на ноги. Коли дівчина закінчила школу, умовила щоб вступала в інститут. Буде їй оплачувати навчання, лиш би вчилася.

Далі те саме. Юра одружився, від мами не бачив і копійки допомоги ні на весілля, ні потім. Леся виходила заміж, подруга продала все, тільки б весілля вийшло краще за інших. Мої застереження про поділ дітей на неї не діяли. Видно, що хоче відповісти мені грубо, але стримується. У Юри народився перший син, перший внук у подруги. Вона ніяк не зреагувала на гарні новини. Провідати внука прийшла лише через місяць. Надія, дружина Юри, не звертає уваги на свекруху. Не хоче приходити, а їй краще. Не потрібно догоджати, і носитися з нею.

А коли Леся народила дівчинку Юлю, подруга влаштувала велике свято. Подарувала ліжечко, коляску не із дешевих. Костюмчики, підгузки, все це купувала сама весь час. Добре, що в неї хороша невістка, яка не звертає уваги на викрутаси свекрухи. Час линув внуки підростали. Одного разу Рома сказав мамі, що до бабусі ходити не буде. Надя здивовано глянула на сина. Чому? Питає.
– Тому що Юльку любить, а мене ні. Вона так і сказала при мені «моя найкраща внучка» і дала їй сто гривень. А я стояв і дивився. Бабуся глянула на мене, усміхнулася і відвернулась. Жалувався Рома мамі.

Надя розповіла про цей випадок чоловіку. Вона розуміє, коли його мати ділила його з сестрою. Але діти малі, і вони не повинні таке бачити. Дружина додала, що вона підтримає сина, коли він дійсно не захоче ходити до бабусі. Дивитися на несправедливість від рідної людини. Юра не став виясняти відносини з мамою. Просто в один час перестали з нею спілкуватися. Було таке відчуття, що бабуся не помітила відсутності у себе Роми.

Минуло півроку, бабуся з’явилася на порозі Юриної квартири. В неї потекли крани, то син негайно нехай іде полагодить. Юра підвівся, і спокійно сказав, поладить вам мамо Лесин чоловік. А я буду робити все для своєї сім’ї.
Чому свекрухи ділять своїх дітей?

Оцініть статтю
Дюшес
Декілька разів я сама їй говорила, що не можна ділити дітей. Навіть зі сторони видно, як вона носиться із Лесею, а Юра сам по собі. Ще й покр_икує на нього.