Декретні гроші розходилися дуже швидко. А Ігор заробляв стільки, що ледь вистачало на харчі.

https://pravoslavna.volyn.ua/chy-mozhna-perervaty-vagitnist

Вона була красивою, стрункою. Зустрічалась з хлопцем. Спочатку так – без серйозних намірів. Коли тобі 18, ти ще не знаєш, що таке обов’язок, відповідальність, справжні почуття. Наче сліпе кошеня втрапляєш в ситуації, які часом можуть зіграти з тобою злий жарт.

Так трапилося з Ірою. Вона насолоджувалася стосунками. І незадовго дізналася, що завагітніла. Перед нею відкривалося зовсім інше життя. Дитячим пустощам, веселощам наставав край.

Таким чином Іра вийшла заміж і народила первістка. Усе було б добре, коли б її теперішній чоловік умів забезпечувати сім’ю. Декретні гроші розходилися дуже швидко. А Ігор висновків не робив ніяких. Заробляв стільки, що ледь вистачало на харчі. Для дитини  все купувала за декретні гроші, що вже закінчувалися. Що буде далі? Важко було уявити.

І раптом вона дізнається, що знову вагітна. О, лишенько! Треба робити аборт. Тільки таким чином вона бачила вихід з ситуації. Щоб швидше самій піти на роботу і заробляти на шматок хліба. Сьогодні на її очах  «коханий» з’їв останній шматок шоколадки, а їй сказав, що більше нема. Вона лиш пустила сльозу, що обпекла її щоку. Була безсила в цій ситуації.

А він ще назвав її жирною і потворною. Звісно, в час вагітності талія зникає. І зрештою, якщо сидіти на макаронах і хлібі, то особливо фігуру не підтримаєш. Щось більше вони собі дозволити не можуть через безгрошів’я.

До речі, Ігор також проти аборту. Грошей, каже, не дасть ні копійки. Хай народить і бавить. Така роль жінки. Хай доглядає хату. А то в них чомусь бруд розвівся.

Вона мовчить. Може, й розвівся. Адже настрою для побуту в неї нема. Навіщо їй нова одежа в декреті? Навіщо догляд за собою? Чи треба їй спілкування, друзі? Тим паче, прикраси, косметика, коли ти сидиш удома?

Чи буде вона за такого ставлення нормально себе почувати? Зустрічати чоловіка усмішкою?

Ні! Вона не зможе. Надто задушливою є домашня атмосфера без любові. Надто рутинною. Без взаєморозуміння.

Життя для Іри наче зайшло в глухий кут. Від чоловіка не мала не лише уваги, а й поваги. Що робити далі? Вона не знала.

Що б ви зробили на місці Ірини?  

Оцініть статтю
Дюшес
Декретні гроші розходилися дуже швидко. А Ігор заробляв стільки, що ледь вистачало на харчі.