Денис вийшов на вулицю. Що йому робити? Незабаром потрібно платити за найману квартиру. Тих коштів, що виплатили недостатньо. Він ішов по доріжці задумливий. Раптом хтось схопив його за руку

Денис збирався на роботу. Сьогодні в нього все падає з рук. З самого ранку зробив собі каву, чашка випала з рук і розбилася. Сорочка яку вдягнув, вся в плямах від розлитої кави.Нарешті вийшов їхати на роботу, машина не заводиться. Пішов на автобус. В підсумку запізнився. Якраз сьогодні начальник викликав його до себе, і дізнався, що Денис запізнюється.

Коли хлопець прийшов до кабінету, Юрій Петрович повідомив, що Денис у них більше не працює. І додав, хотів запропонувати йому підвищення, але коли запізнюється без поважної причини, то в його фірмі таким людям не місце.

Денис вийшов на вулицю. Що йому робити? Незабаром потрібно платити за найману квартиру. Тих коштів, що виплатили недостатньо. Він ішов по доріжці задумливий. Раптом хтось схопив його за руку. Денис підвів очі й побачив Таню, однокласницю, з якою не спілкувалися після закінчення школи. Вона радісно сміялася, побачила знайомого. Сьогодні їй не таланить. Приїхала в місто у справах, але не може потрапити на прийом до лікаря. Хотіла всі справи вирішити в один день. Не вийшло. Наразі поспішає на автобус, їхати додому. Таня розповіла, що живе і працює в рідному селищі вчителем. В місті пробувала жити, але не сподобалося, повернулася до рідного дому.

Денис проводжав дівчину на вокзал. Так захотілося самому поїхати на батьківщину, адже не був там п’ять років. А Таня все говорила, говорила. Потім запитала, як ти? А то я все про себе, а про тебе нічого не знаю. Хлопець розповів, що відсьогодні він безробітний. Потрібно шукати роботу. Таня запропонувала поїхати з нею додому. В них відкривається нова школа, вчителів не вистачає. До того ж є робота у фермерів. З селища молодь майже не виїжджає. Що ти сидиш в місті, говорить Таня, дома природа, свіже повітря, річка поруч, роботу знайдемо. Домовилися, що Денис відремонтує машину і на днях приїде подивиться. Може і залишиться, чому б і ні.

Через два дні хлопець був в рідному селищі. Будинок його батьків стояв, тільки все поросло травою. Більше нікуди не поїду, вирішив Денис. З Танею зустрілися в обід. Вона повела його до школи, познайомила з директором. В Дениса був диплом вчителя, просто у свій час він вирішив, що то не його професія. Сьогодні, стоячи на подвір’ї школи, зрозумів своє призначення.

Через два роки святкували весілля з Танею. Як добре, що той день коли звільнили з роботи виявився навпаки вдалим. Сьогодні Денис має роботу, будинок, поруч кохана дружина.

Оцініть статтю
Дюшес
Денис вийшов на вулицю. Що йому робити? Незабаром потрібно платити за найману квартиру. Тих коштів, що виплатили недостатньо. Він ішов по доріжці задумливий. Раптом хтось схопив його за руку