Комічна історія про смугасті труси

Денис, хлопець хороший. Але сором’язливий. Йому вже під тридцять, а він до сих пір не зустрічався з дівчиною. Були в нього зв’язки, але не на довго. Вечір, два, і розбіглися. Хлопцю пора серйозні стосунки мати, але де знайомитися? На вулиці чи в кафе? Він не знає, що потрібно говорити на таких знайомствах. Тому все що міг придумати, це зареєструватися на сайті знайомств. І все. Сам не написав жодній дівчині. Йому не подобалися всі ті красуні на світлинах. Якісь не натуральні.

Одного разу, продивляючись черговий раз сайт, побачив Оксану, якої до того моменту не було. Дівчина не красуня, але видно що натуральна без силікону. Денис написав лише одне слово « привіт». Через п’ять хвилин прийшла відповідь: «привіт». Так чоловік почав листуватися з Оксаною. Йому приємно читати про що вона пише. Відчувалося, що слова написані від душі. Виявилося, що вони живуть в одному місті. Навіть недалеко один від одного.

Щоб ближче знайомитися вирішили спілкуватися по скайпу. А через те, що Оксана все ще соромиться, то домовилися камеру поки що не включати. Денис погодився, тим паче що сам соромиться. Але говорити погодилися увечері. Тому в назначений час хлопець включив ноутбук, телефонував Оксані. Вони розмовляли довго. Денису сподобалося спілкуватися з дівчиною. Правда, інколи він не розумів, що відволікає її від розмови. Тому що сміялася інколи.

Денис, щоб не втрачати час, говорив з Оксаною і приміряв обновки, які сьогодні купив. Джинси добре сиділи на ньому, футболка також. Приміряв нові труси в смужку,  При всьому цьому розмовляв з Оксаною. Коли закінчували говорити, Денис запропонував зустрітися. Але як впізнаємо одне одного? Хлопець пояснював у що буде одітий, і запитував дівчину, як впізнає її. Оксана все сміялася.

Нарешті дівчина сказала, що впізнає його по смугастим трусам які красуються на ньому. Лише тепер хлопець побачив що включив не тільки звук, а й камеру.
На побачення вони прийшли обоє.

Оцініть статтю
Дюшес
Комічна історія про смугасті труси