Діти почали говорити їй, що вона не кохала свого чоловіка, якщо після його смерті почала зустрічатися з новим чоловіком, навіть не згадуючи про колишнього.

Світлана не знає як жити далі, адже стоїть перед нею складний вибір. Має вона вже двох дорослих діточок яким за двадцять років. Самій Світлані вже 47. Нещодавно в їхній родині сталася горе, помер чоловік Світлани. Він працював електриком. І коли ремонтував лінії електропередач, то похитнувся і впав з дуже великої висоти. Його травми були несумісні з життям.  Це було дуже велике горе в сім’ї Світлани. Діти навіть через рік ніяк не можуть оговтатися від цієї трагедії.

І ось нещодавно Світлана, йдучи з роботи, зустріла чоловіка. У нього були повні руки документів, які у нього видула вітром і вони почали розлітатися по всій дорозі. Звичайно, що Світлана допомагала йому їх позбирати. Ось так вони й познайомились. Коли йшли додому, то обмінялися номерами телефонів. Почали спілкуватися, а згодом і зустрічатися. Ще через пів року їхніх стосунків Віктор запропонував їй вийти за нього заміж. Але тут Світлана стала на роздоріжжі, вона не розуміла як вчинити. Адже вона втратила чоловіка всього півтора року тому і вже збирається виходити заміж за іншого.

Але якщо подивитися з іншого боку, то вона має право на щастя навіть після смерті свого чоловіка. Це в Середньовіччя жінок, які втратили своїх чоловіків ще при життю хоронили їх разом з ними. А зараз зовсім інший світ. І ось, дуже довго думаючи, Світлана все ж прийшла до того рішення, щоб розповісти своїм дітям про Віктора та сказати, що вона збирається вийти за нього заміж. І ось одного з вечорів вона сіла з дітьми за стіл і почала все розповідати. З самого початку і до кінця розповіла дітям правду, як все було насправді. Як Світлана думала, так воно і сталося. Діти почали говорити їй, що вона не кохала свого чоловіка, якщо після його смерті почала зустрічатися з новим чоловіком, навіть не згадуючи про колишнього.

Стали говорити дуже образливі речі на свою маму і ставити її перед вибором: або її чоловік або вони. А Світлана не розуміє чому вони так до цього ставляться, адже у них вже є свої сім’ї та особисте життя і навпаки повинні радуватися за свою маму. Адже це її щастя. Але більше вона все ж переживає за свої стосунки з дітьми, тому сказала Віктору, щоб вони не квапилися з весіллям, а ще трішки позустрічалися.

Оцініть статтю
Дюшес
Діти почали говорити їй, що вона не кохала свого чоловіка, якщо після його смерті почала зустрічатися з новим чоловіком, навіть не згадуючи про колишнього.