Дівчина дуже обурuлася такою поведінкою чоловіка, але багато не могла зробити через свій стан

Вчора пізно ввечері я їхав додому з роботи на метро. Я був дуже стомлений, а вагон метрополітену весь забитий. Люди всі штовхають один одного.

І у цьому натовпі людей я бачу одну вагітну жіночку, якій ніхто не хотів поступатися місцем. Майже всі місця вагону були зайняті або бабусями старенькими, або жінками з дітьми, або старенькими дідусями. Тому ніхто не міг поступитися місцем для молодої вагітної жіночки.

А в кінці вагону сидів один великий товстий чоловік, який, на мою думку, принципово не дивився у сторону цієї дівчини, щоб не поступатися місцем. Але, через те, що це був час пік і на кожній станції заходило все більше і більше людей у вагон, та ніхто не виходив, цю дівчину люди не по своїй волі потихеньку штовхали до місця, де сидів той чоловік.

І згодом так вийшло, що дівчина стала якраз навпроти сидячого чоловіка і її живіт опинився якраз перед лицем цього чоловіка. А цей неприємний та нечемний чоловік почав кричати, щоб вона прибрала свого живота від його обличчя та ,взагалі, відійшла від його сидіння і не заважала йому своїм великим животом.

Дівчина дуже обурилася такою поведінкою чоловіка, але багато не могла зробити через свій стан. Так, на щастя, знайшовся один парубок, який зміг заступитися за цю дівчину, він узяв в цього чоловіка і в буквальному сенсі просто викинув його з вагону метрополітену на наступній станції.

Дівчина, подякувавши цьому захиснику, сіла на місце неприємного чоловіка. І весь час, який залишився, люди у вагоні говорили про цього поганого чоловіка та як він погано вчинив з дівчиною.

Оцініть статтю
Дюшес
Дівчина дуже обурuлася такою поведінкою чоловіка, але багато не могла зробити через свій стан