Дівчина kpичала, що хлопчика їй nідміHили, вимагала повернути її дитину.

Одного разу в пологовому будинку трапився випадок, який надовго запам’ятався працівникам. В один із днів до пологового привезли Аліну, дівчину з забезпеченої сім’ї. Це видно було по тому, як бігав навкруги неї персонал. Кричала дівчина голосно. Чути в ближніх палатах, де молоді мами насолоджувалися відпочинком і спогляданням на своїх маленьких принців і принцес.

Безнапасно пройшли пологи, і на світ появився хлопчик. Весь червоний, зморщений, але для мами найгарніший у світі. Аліну помістили в окрему палату, де до неї почали приходити родичі, чоловік, свекор, свекруха. Аліна з ліжка не вставала. Хлопчика забрали на чергове зважування. Коли принесли його назад, Аліна підозріло глянула на дитину, прошептала, що то не її дитина. Медсестра не звернула уваги на шепіт породіллі. Але через деякий час із палати чутно було крики. Дівчина кричала, що хлопчика їй підмінили, вимагала повернути її дитину. Прийшла медсестра, яка брала хлопчика на зважування, запевняла що ніхто нікого не міняв. Але Аліна твердила своє.

Приїхали її родичі, почали захищати свою невістку, мов якщо говорить, то все правда. Поверніть хлопчика. Діло дійшло до поліції. Лікарі і медсестра завіряли, що все так, як вони говорять. Хлопчик її, невже вона своїм материнським серцем не відчуває? Зійшлися на тому, щоб зробити тест ДНК.

Молоді мами, які лежали в інших палатах почали придивлятися до своїх дітей. Адже чомусь та жінка запанікувала. Довго обговорювали ту подію. Кого виписали, не діждавшись на чому закінчиться історія. Мене також забрали з пологового будинку на день раніше, ніж повинні прийти результати. Але цікавість перевершила.

Я познайомилася з молоденькою санітаркою, яка підробляла, тому що вчилася, коштів не вистачало. Її я попросила зателефонувати мені чим закінчиться справа. Обіцяла заплатити за інформацію. Зателефонувала дівчина мені через тиждень. Сказала, що дитина Аліні. І що всі родичі принесли вибачення за інцидент, який влаштувала їхня невістка.

Оцініть статтю
Дюшес
Дівчина kpичала, що хлопчика їй nідміHили, вимагала повернути її дитину.