Дівчина не зізнавалася тривалий час, хто є батьком її дитини

https://nedvijdom.ru/sovet/gde-zhivet-anastasiya

Народила Віра дочку Аню ще до закінчення школи. Для батьків це було великим ударом, адже дочка добре вчилася в школі і була зразкової поведінки. Прикрим був і той факт, що дівчина не зізнавалася, хто є батьком дитини.

Особливо болісно це переживала мама, що не зауважила змін в поведінці дитини, не вберегла. Віра від народження мала округлі форми. Коли розкрився факт про вагітність – вже було пізно щось робити. І чи би пішла на такий крок дочка? Було таке враження, що вона не дуже хвилюється з того приводу.

Дитина народилася вкінці серпня – маленька голубоока красуня. Мама взяла декретну відпустку, щоб доглядати за внучкою. Віра на цей час все таки з золотою медаллю закінчила школу і на високі бали здала тести – вступила до університету. Попереду на неї чекали п’ять років навчання і за можливістю – догляд за Анею. Основний клопіт по суті лягав на материні плечі – дбати за дочку студентку і ростити крихітну внучку.

Дівчина була старанною і сумлінною. Після закінчення другого курсу вона паралельно з навчанням почала працювати, що полегшило матеріальне становище сім’ї. Окрім того, на її рахунок щомісячно капала невелика сума на харчування і одежу дитині. Хто був таємним спонсором – дівчина не зізнавалася.

Отож, дитина росла в достатку і під ретельним наглядом бабусі. Проходила підготовку до школи. Віра готувалася до захисту і перейшла на повний робочий день.

Ось і диплом на руках. Віра несподівано для матері одного чудового дня приїхала додому з хлопцем – колишнім своїм однокласником Сергієм. Мама одразу догадалася – він і є батьком дитини. Достатньо було побачити очі хлопця – такі ж волошкові, як в Ані. І волоссячко таке ж русяве. Чи варто було тримати в таємниці його батьківство?

Аж тепер дочка зізналася, що Сергій є батьком дитини. Весь цей час він допомагав їй – переказував гроші на карточку. Вони впевнені у своїх почуттях один до одного. А приховувала Віра ім’я хлопця тому, що він після закінчення школи вступав у військову академію. Факт про наявність дитини міг нашкодити під час вступу. А зараз у них обох дипломи на руках, і вони мають намір узаконити свої стосунки, щоб жити, як сім’я.

Весілля вони вирішили не гуляти. Дійшли до думки, що хочуть разом з дочкою провідати кілька країн Європи і відпочити в Італії.

Про бабусю, матір Віри, вони також подумали – хай їде з ними разом – заслужила на такий відпочинок. Якщо бажає, може перебратися до них жити.

Оцініть статтю
Дюшес
Дівчина не зізнавалася тривалий час, хто є батьком її дитини