«Дівчина обшукала все помешкання, але телефона ніде не було. Відкрила морозильну камеру і побачила його там»

https://fotovmire.ru/selfi-foto-devushek.html/blondinka

Цю історію почула з уст одного працівника сервісного центру. Не знаю, чи це справжня історія, чи, може, анекдот. Вирішила поділитися з вами.

Одного разу до центру завітала юна блондинка зі скаргою, що в неї зламався телефон. Ми запитали, які причини  поломки і як себе проявляють.   Можливо, було падіння, намокання під час дощу, перевантаження системи тощо.

Вона мило усміхнулася і розповіла ось такий кумедний випадок.

Вона була трохи втомлена і поспішала. Перед виходом з дому вирішила витягнути з морозилки малину. Планувала, що після прогулянки прийде додому з подружками і разом вони поласують морозивом з малиною. І побігла на зустріч.

Уже в дорозі виявила, що забула вдома телефона. Повернулася додому через дві години. Обшукала квартиру, але його ніде не було. Потім на всяк випадок заглянула в морозилку – телефон був там.

Дівчина вирішила його трохи розігріти, щоб (з її міркувань) швидше запрацював. Однак після розігріття телефон все одно не вмикався.

Після таких «випробувань» дівчина принесла телефон у сервісний центр.

Не знаю, як закінчилася ця історія. Чи майстри зуміли зремонтувати телефон дівчини? Такі деталі цієї історії залишилися за кадром. Однак була свідком того, як працівники компанії добряче повеселилися завдяки такій оказії. Зі сміху ледь на землю не лягали. Ось така історія.

Оцініть статтю
Дюшес
«Дівчина обшукала все помешкання, але телефона ніде не було. Відкрила морозильну камеру і побачила його там»