Дочці сказала, щоб не приходила. Я її давно попередила, щоб до мене більше не ходила, що так не поступають з рідними дітьми та чоловіком.

Готуюсь до приїзду зятя з улюбленими внуками на Пасху. Печу пасху, готую на стіл, накупила подарунків для внуків, різних солодощів. Вони завжди просять щось смачне, коли відвідують мене. Живе зять з внуками в сусідньому місті, тому бачимось не так часто. Дочці сказала, щоб не приходила. Я її давно попередила, щоб до мене більше не ходила, що так не поступають з рідними дітьми та чоловіком. Дочка з зятем розлучилися шість років тому. Коли зять був на роботі, працював по 12 годин, щоб прогодувати сім’ю. А дочка за спиною крутила роман з іншим. Мало того, вона умудрилася залишати маленьких дітей самих вдома, поки була у свого хахаля. Коли про її інтрижку всі дізналися, зять подав на розлучення і забрав в неї дітей. А я сказала, щоб вона більше до мене не приходила. Що її нового чоловіка і дітей я не прийму. Я не розуміла, як могла виховати таку дочку, я ж її не так виховувала.  

Я була за зятя в цій ситуації. Зять порядна людина, завжди думав про дітей, старався дати їм все найкраще. А дочка так з ним поступила, мені було соромно за неї. Кинула дітей! Пішла до іншого. Я відразу її попередила, що її новий чоловік і його діти будуть для мене ніким. В мене є лише один зять, і лише двоє внуків. Але дочка думала якщо вони розпишуться, прийдуть до мене, я все пробачу і прийму їх. Не дочекаються! У них недавно народилася спільна дитина, але навіть цей факт не змінив моєї думки. 

Дочка іноді дзвонить, розповідає про те як їй важко з дитиною, просить допомоги. Але я її попередила відразу, що внуки в мене лише одні, і вони живуть не з нею. Андрій хороший батько, старається бути для дітей за двох батьків одночасно. Але ж мати є мати. Для дочки я сказала, що вона може прийти мене провідати, але одна, без нової сім’ї. Але не сьогодні. Сьогодні приїжджають улюблені внуки та зять. Дітям я накупила різних подарунків та солодощів. Вони люблять розповідати вірші та співати пісні, а після отримувати смаколики. Мені шкода зятя, це важка робота, виховувати двох маленьких дітей одному. Я дала собі обіцянку, що буду їм допомагати всім чим зможу, поки будуть сили та можливість.  

Оцініть статтю
Дюшес
Дочці сказала, щоб не приходила. Я її давно попередила, щоб до мене більше не ходила, що так не поступають з рідними дітьми та чоловіком.