Дочка не хоче доглядати свою маму, а ми повинні це робити! Він не проти, але в бабусі є кому її доглядати

Сонячний день, природа, яка заворожує своєю красою. Тетяна вдихала свіже повітря, і не вірила, що вибралася з галасливого міста. Сьогодні особливий день. Вони з чоловіком Олексієм виїхали за місто побути вдвох. Тетяна давно знає Олексія, але коли років чотири назад хтось сказав би, що вони поберуться, розсміялася в обличчя. Вони жили в сусідніх будинках. Одного разу Тетяна йшла додому пізно увечері. Навкруги не було людей. Тому вона поспішала, швидше прийти додому.

Дівчина і сама не зрозуміла, коли її збили з ніг. Отямилася на землі, важке чоловіче тіло придавило так, що важко дихати. Вона набрала в легені повітря, і закричала щосили. Сили покидали її, але хтось стягнув із неї чоловіка, і той утік. Встаючи, Тетяна помітила, що захистив її Олексій, знайомий із сусіднього будинку. Хлопець провів дівчину додому, просив більше не ходити одній темними вулицями, потім запросив на побачення. Від тих пір пройшло три роки. Сьогодні річниця, від першого побачення. Святкувати вирішили за містом, і тільки вдвох.

Тетяна й Олексій одружилися два роки тому. Дітей поки що немає. Хочуть пожити для себе, говорить чоловік. Живуть із батьками Тетяни, тому, що житла немає. Сподівалися, що допоможуть рідні, але поки що ні. Взагалі то мамі дівчини Олексій не подобається, очі в нього холодні. Так пояснює своє негативне відношення мама. Чоловік він порядний, чому мама так до нього відноситься, незрозуміло.

Одного разу мама пояснила, що занедужала бабуся, тому щоб не їздити до неї кожен день, пропонує забрати до себе. Натомість говорить, ви можете переїхати жити в бабусин будинок. Ми б з радістю переїхали, але будинок знаходиться за містом. Їхати далеко, і маршрутки ходять погано. Нам на роботу кожного дня, дорого і далеко. Наразі сьогодні ми в будинку бабусі святкуємо. Коли приїхали в місто, додому, Тетяна сказала, що жити далеко не можуть. На роботу не встигатимуть приїжджати. Олексій своєю чергою, запропонував продати будинок, натомість купити квартиру в місті. Ідея хороша, але мама навідріз відмовилася від такої пропозиції. Бабуся жива, говорить, видужає, і піде жити у свою хатину. То чому нам їхати в будинок, коли плануєте повернути туди бабусю? Запитує Тетяна.

Щоб ви потім доглядали стареньку. Відповідь не сподобалася Олексію. Дочка не хоче доглядати свою маму, а ми повинні це робити! Він не проти, але в бабусі є кому її доглядати. Слово по слову, ледь не сталася сварка. На ранок молоді вийшли з кімнати, і почали говорити, що їхнє рішення таке. Якщо відмовляєте допомогти купити квартиру, то ми від вас підемо. Олексій додав, підемо назавжди, і будинок ваш не потрібен, знайдемо вихід із положення. Але вам допомагати також не будемо, і пішли збирати речі.

Мама Тетяни засмутилася. Дочка в неї одна, чому так вчиняє. Адже я не ображала їх здається, чи образила? Чому так сумно на душі? Але просити їх не буду. Нехай ідуть. Можливо в чомусь мама вчинила не правильно, як ви гадаєте?

Оцініть статтю
Дюшес
Дочка не хоче доглядати свою маму, а ми повинні це робити! Він не проти, але в бабусі є кому її доглядати