Дочка, якій мати присвятила все життя, почала не на жарт грyбіянити

https://stihi.ru/2013/02/09/1004045

Моя подружка Марта має гарний бізнес – заробляє великі гроші. Однак їй не повезло в особистому житті. Коли була вагітна дочкою Танею, її коханий покинув на 7-му місяці. Знайшов іншу. З того часу не давався знати. Дочка його не цікавила.

Марта  й сама давала собі добре раду. Коли Таня закінчила навчання в інституті, подарувала їй квартиру. Опісля на день народження – машину.

Зауважу, що Марта все життя з доні здувала пилинки. Можливо, тому, що дитина росла без батька і таким чином вона хотіла компенсувати їй батьківське тепло. Усі капризи дитини виконувалися без обговорення. Що мене трохи дивувало.

Коли ще дочка ходила в сьомий клас, Марта зустріла пристойного мужчину і захотіла влаштувати особисте життя. Адже була ще зовсім молода. Між парою спалахнули почуття. Так вони почали жити разом.

У цей час Таня перебувала на канікулах у бабусі. Повернувшись додому, вона в штики сприйняла зміни, що відбулися в її сім’ї. Дитина звикла, що вся увага матері належить лише їй і нікому більше.

Вдома почалися істерики, які переростали в постійні скандали. Марта зрозуміла, що життя тут не буде. Так стосунки з чоловіком розпалися. Жінка цілком присвятила себе дочці, що виростала великою егоїсткою. Але Марта чомусь цього не зауважувала.

Я дуже давно не була в своєї подруги в гостях. Вирішила провідати. Саме цього дня в гості до мами заїхала й Таня. Стосунки двох рідних осіб мене сильно шокували.

 Таня жахливо грубіянить мамі, говорить з нею ультимативно, може дозволити собі грубощі такого гатунку, як «Закрий свій гнилий рот».

Таке ставлення мене привело до сліз, бо знала скільки сили віддала Марта цій дитині. Знала, що пожертвувала власним життям заради неї. Купила їй все, що потрібно для хорошого старту в житті. Що ще треба? І я не втрималася.

Коли Марта вийшла на кухню, я напряму звернулася до Тані:

-Хто ти така, що так розмовляєш з матір’ю? Хто тебе вивів у люди? Дав освіту, купив квартиру, машину? Як ти смієш розмовляти з людиною, яка присвятила всю себе лишень тобі? Ти молитися на неї маєш? Руки цілувати! А не відкривати свій поганий рот.

Таня не стала чекати мого повчання до кінця, схопила ключі і вискочила з квартири.

Не знала, як зреагує на це моя подружка Марта. Очікувала, що зараз двері зачиняться й за мною після такої гострої розмови з її дочкою.

Але все сталося навпаки. Марта навіть подякувала мені, що стала на її захист. Попросила приходити тоді, коли в неї гостюватиме «її щастячко».

Оцініть статтю
Дюшес
Дочка, якій мати присвятила все життя, почала не на жарт грyбіянити