Доки я плакала, намагаючись усвідомити, як потрапила у таку халепу, у двері постукав кур’єр, що вручив мені великий букет й записку від Назара (його красивий почерк я всюди впізнаю): «Кохана, мені розповіли, що ти повернулась! Я дуже тебе чекав! Зустріньмось сьогодні? О 18 на нашому місці.»

Ця історія поділила моє життя на «до» і після». Почати, напевно, варто з того, що до цього всього я працювала звичайним менеджером у туристичній фірмі й моє життя було досить звичайним. Тоді у мене був молодий хлопець, Назар. У нас з ним були хороші й спокійні стосунки, але ніякої романтики ніколи не було, він був не по цьому. На роботі нам почали пропонувати їхати у Туреччину й працювати аніматором у готелі, обіцяючи хорошу зарплату й час на відпочинок. Загалом, все, що вони розповідали здавалось казкою, тому я і погодилась.

Спочатку Назар намагався мене відмовити, але згодом відпустив й сказав, що буде чекати, але я вже тоді знала, що не захочу повертатися до нього.

Ми потрапили у красиве місто на берегу моря й там моє життя заграло справжніми барвами. Дискотеки, пляжі, зустрічі з новими чоловіками, які не могли від мене відвести погляд. З Назаром наше спілкування обмежилось рідкісними повідомленнями про те, що у мене все добре.

ru.freepik.com

Згодом у мене з’явилися романтичні стосунки з колегою. Я не могла повірити своєму щастю, бо він був справжнім романтиком, з яким ми гуляли вночі берегом моря, зустрічали світанки, який робив мені сніданок в ліжку й інші дрібниці. Загалом, наші стосунки були, як у найкращих кінофільмах, тому я сильно засмутилась, коли дізналась, що він відправляється додому. Він заспокоював й говорив, що через кілька днів повернеться, адже їде тільки на весілля сестри.

На щастя, часу сумувати за ним у мене не було, бо я була вся у роботі й згодом я почула дивну бесіду між моєю керівницею й колегою. Говорили вони про мого коханого і його «дружину». Я вкрай здивувалась й вирішила підслухати, тоді й дізналась, що він одружений, має двох дітей і поїхав додому, бо скучив за сім’єю.

Наступного дня я вже летіла додому. Вдома після польоту мені було дуже погано й постійно нудило, я вирішила зробити тест на вагітність, бо все це було надто дивним, й він показав позитивний результат. Доки я плакала, намагаючись усвідомити, як потрапила у таку халепу, у двері постукав кур’єр, що вручив мені великий букет й записку від Назара (його красивий почерк я всюди впізнаю): «Кохана, мені розповіли, що ти повернулась! Я дуже тебе чекав! Зустріньмось сьогодні? О 18 на нашому місці.»

Я не хотіла більше нічого від нього приховувати й коли ми побачилися, я вивалила на нього всю правду про свого коханця й дитину. По його очах я помітила, що він ні краплі не здивований. Тоді він дістав з кишені каблучку: «Напевне, не найвдаліший момент, але чи станеш ти моєю дружиною?».

Я не могла повірити, що це відбувається зі мною, адже я щойно розповіла йому про зраду й те, що ношу у собі чужу дитину! Попри все я попросила у нього час подумати й через кілька днів сказала «Так!».

Недавно ми святкували п’яту річницю нашого шлюбу і тільки після весілля я зрозуміла, якою була дурною, коли не цінувала такого люблячого й спокійного Назара, а прагнула непотрібних пригод, бо лише поруч з ним я пізнала справжнє щастя! Зараз у нас двоє дітей і чужого сина чоловік любить не менше ніж рідного!

 

Оцініть статтю
Дюшес
Доки я плакала, намагаючись усвідомити, як потрапила у таку халепу, у двері постукав кур’єр, що вручив мені великий букет й записку від Назара (його красивий почерк я всюди впізнаю): «Кохана, мені розповіли, що ти повернулась! Я дуже тебе чекав! Зустріньмось сьогодні? О 18 на нашому місці.»