Донечки прихилилися до тата, спостерігаючи за веселощами, що відбувалися навкруги. Вони не розуміли, чому бабуся до них не підходить, не розмовляє.

Дмитро поспішав вдягатися. З самого ранку він поспішає, але не все в нього виходить. Сьогодні день народження тещі. Подарунок приготували. От тільки склалася така ситуація. Дружину Ірину терміново послали у відрядження чотири дні назад. Сподівалися, що вона справиться з роботою і вчасно приїде. Встигне на день народження мами. Але сталося не так, як планували. Ірина не змогла приїхати раніше, тому на день народження прийдеться іти без неї

Відносини у Дмитра з Лідією Тимофіївною не дуже. Одному йти не хотілося, але потрібно. Зранку телефонував тесть, що свято відбудеться за містом на дачі, і поклав слухавку. Чоловік не встиг повідомити, що його машина в ремонті, тому якби хтось зустрів його з дітьми. Дмитро вирішив, викличе таксі, адже не буде ж він тягнути дітей в автобусі. Швидко зібралися, донечки вдягли свої найкращі сукні. Бабуся буде рада внучкам.

Коли під’їхали до дачі, свято в самому розпалі. Гості вийшли із за столу веселилися. Дмитро з донечками стояли біля будинку. До них підійшов тесть, обійняв дівчат, і пішов до гостей. Лідія Тимофіївна скоса поглядала на зятя, але не підходила. Вона все обіймала внучок меншої дочки, і удавала, що зайнята. Дмитро взяв доньок за руки, підійшли до тещі, привітали. Внучки приготували віршик для бабусі. Поки розповідали, гості притихали, прислухаючись.

Лідія Тимофіївна подякувала дівчаткам, взяла за руки внучок від меншої доньки, і пішла до гостей. Дмитрові стало ніяково. Дівчатка стомилися, просять їсти, посидіти, але їх ніхто не запрошує. Чоловік викликав таксі. Весь час, поки чекали машину, стояли біля будинку. Донечки прихилилися до тата, спостерігаючи за веселощами, що відбувалися навкруги. Вони не розуміли, чому бабуся до них не підходить, не розмовляє.

Коли приїхали в місто, Дмитро попросив водія зупинитися біля дитячого кафе. Там вони їли всяку смакоту, потім пішли гуляти парком. Увечері прийшли додому задоволені й втомлені. Дмитро ледь устиг помити доньок, як вони вже спали. Дружина телефонувала, запитувала як пройшло свято?
– Чудово,- відповів чоловік.
Теща телефонувала декілька разів, але Дмитро не брав слухавку, навіщо?

Оцініть статтю
Дюшес
Донечки прихилилися до тата, спостерігаючи за веселощами, що відбувалися навкруги. Вони не розуміли, чому бабуся до них не підходить, не розмовляє.