Донька Пугачової наполягає, щоб її маму не називали бабусею

Родину Максима Галкіна та Алли Пугачової наразі, мабуть, не обговорює лише лінивий. Адже є багато факторів, які відрізняють цю пару від всіх інших. Зокрема велика різниця у віці: Максим молодший за свою дружину на понад 20 років. Примадонні вже виповнилося 71 рік, а російському коміку – 44.

Ще один факт, який не дає покою ЗМІ – це діти, які з’явилися у пари кілька років тому завдяки сурогатній матері. Ця тема стала гарячою не лише для преси, а й для оточення родини. Ще б пак, адже першого вересня минулого року 71-річна Алла відвела своїх дітей у перший клас. Нагадаймо, що доньці Алли Христині Орбакайте 49 років. Оце так вікова різниця між дітьми.

https://www.irk.kp.ru/
https://www.spletnik.ru/

Схоже, що розмови про такий віковий розрив між матір’ю та дітьми тривають і між однокласниками Лізи та Гаррі – дітей відомого подружжя. В одному з відео Ліза показала, що їй байдуже на ці умовності. Донька захищає свою матір: «Не обзивайте мою маму, не бабуся вона мені».

Сама Алла Борисівна не звертає уваги на слова хейтерів та недоброзичливців. А що ви можете сказати щодо такої нестандартної родини?

 

Оцініть статтю
Дюшес
Донька Пугачової наполягає, щоб її маму не називали бабусею