Донька впевнена, що я зaлишив її в дитинстві. Теща і колишня дружина добре «пpoмили їй мoзoк». Та все ж я вірю, що рано чи пізно вона зрозуміє, як все було насправді.

На жаль, мій перший шлюб був невдалим. Напевно, не настільки ми були близькими, аби перебороти всі труднощі, що нас спіткали.

Нашій донечці було шість рочків, коли вона захворіла. З того часу наше життя перетворилося на щоденні оббивання порогів лікарям і на це пішла чимала сума грошей.

Аби заробити ці гроші, я цілодобово пропадав на роботі. А моя жінка просто покинула всіх і все та пішла до нового чоловіка, якого нібито покохала. Не настільки боляче вона зробила мені, як моїй дочці.

Я старався всіма силами, аби допомогти Даринці. А от тільки поступово почав усвідомлювати, що тепер у мене немає жінки.

Судовий процес тривав довго і нудно. Купа нервів пішла на розлучення. Донька ж взагалі плакала гіркими слізьми, бо не вірила, що матір покидає її.

Та мене радувало, що Дарина тепер здорова. Вона навіть пішла в школу разом із всіма дітками. Та запитання про маму не переставали лунати з її вуст.

Пройшло відносно багато часу і я зміг знайти собі другу дружину. Вона народила мені ще одну маленьку принцесу. Але Марина була з іншого міста і довелося вирішувати питання про подальше проживання. Якось так вирішили, що я переїду до неї.

Моя колишня теща дізналася про переїзд і сказала, що на перший час забере Дашу. Нібито для дитини буде доволі складно адаптуватися в новому місті, новій школі. На все потрібен свій час. Тож я прислухався і зробив так, як запропонувала Олена Олександрівна.

Пройшло 5 місяців і я вирішив, що уже б і пора переїхати Даринці до мене, та бабуся відмовилася віддавати дівчину. День переїзду перенісся далі.

Непомітно пройшло ще кілька років: донька успішно закінчила школу, вступила в університет, що в нашому місті і переїхала сюди.

Ми були щасливі, що саме так склалися обставини. Та все пішло шкереберть, коли на літо Даша поїхала до бабусі. Там вона зустріла своє кохання і незабаром отримала пропозицію руки та серця.

Я щиро радів за неї, та радість тривала недовго. На весілля мене ніхто не запросив. Матір і бабуся добряче «промили мозок» Дарині.

Ми з нинішньою дружиною приготували солідний подарунок: 50 тисяч гривень, але подарувати його у день весілля не мали змоги, оскільки не були запрошені. То я вирішив просто скинути суму на карту.

Через трохи часу я запропонував зустрітися, дізнатися про сімейне життя, подальші плани. Але мені знову ж таки було відмовлено.

Олена Олександрівна постаралася, аби донька подумала, що в шкільному віці я її покинув через нову дружину..

Та як пояснити і довести, що все було взагалі не так, як Даші це подали? Мені образливо чути, що рідна дитина не вважає мене батьком, але я надіюсь і вірю, що доля ще зведе нас разом і допоможе доньці зрозуміти, як було насправді.

Оцініть статтю
Дюшес
Донька впевнена, що я зaлишив її в дитинстві. Теща і колишня дружина добре «пpoмили їй мoзoк». Та все ж я вірю, що рано чи пізно вона зрозуміє, як все було насправді.