«Дорогенький, не чекай на мене. Сьогодні дуже багато справ»

Моя історія може комусь допомогти вийти зі складної ситуації в стосунках. Моє особисте життя зламалося, коли мені було трохи за сорок… Але розкажу все так, як було.

Мене звати Віра. В шлюбі вже більше двадцяти років. Діти дорослі і давно вже живуть окремо. Дохід у нас у сім’ї стабільний. Житлом забезпечені – у нас трикімнатна сучасна квартира. Усього достатньо для щасливого життя, однак все склалося трохи по-іншому. І довелося мені власне щастя шукати за межами власної сім’ї. Не вважаю, що це нормально. На такий крок мене штовхнули обставини – останнім часом стали невизначені стосунки з чоловіком. Вірніше – в нього появилася «робота» після закінчення робочого дня.

Приходжу додому, готую вечерю і саме в час, коли б мав з’явитися Коля, отримую СМС: «Вибач, кохана. Затримуюся на роботі. Вечеряй без мене. Буду пізно».

Такі семески останнім часом стали нормою. Після них у мене пропадав апетит і бажання щось робити вдома. На днях зуміла розвідати, хто така «ця пізня робота».

Звати її Алла. Жіночка, яка вже побувала в шлюбі і встигла всього попробувати. У неї чудово склалася кар’єра. Незважаючи на твердий характер, уміє розважити чоловіка. Звісно – чужого. До гаманця чоловікам не заглядає. Спілкується заради розваги. Одягається зі смаком. Носить брендовий одяг, фірмове взуття і вишукані аксесуари. За чоловіками не бігає. Уміє розставити все так, що вони бігають за нею. Вона не вимагає у них зайвої уваги, не мучить їх своїми питаннями і розповідями. Алла просто отримує задоволення від стосунків. Заміж вона не збирається. Вона просто кайфує від життя і сексу.

Я в шлюбі вже більш як 20 років. Інтимні стосунки для нас стали рідкістю. А тепер тим паче – чоловік постійно «працює» допізна. І я знайшла для себе вихід після болісного пережиття тієї історії. Жіночка я також нічого.

Наступного дня я не поспішила додому як зазвичай. Зайшла в салон – зробила нову зачіску, змінила відтінок волосся. Ще через день з подругою заглянули в сучасні бутики з брендовим одягом. Вийшли з магазину з кількома пакунками. Все мені личило. А на вихідні я погодилася після маленького флірту сходити зі своїм колегою на каву до ресторану. А потім прогулятися набережною і спити, наче випадковий, з ним поцілунок.

 Зауважила, що чоловіки також заглядаються за мною. Так поступово я почала вчитися жити в задоволення для себе. Почала втішатися новим одягом, свіжими парфумами, манікюром. Фліртувала з чоловіками, ловила їхні зацікавлені погляди, нагороджувала їх усмішкою.

Для мене тепер стало звичкою не виходити з дому без макіяжу і хорошого настрою. Окрім цього, взяла собі за звичку жити собі на втіху і не звертати уваги на інших. Поступово в мене все стало виходити. Я знайшла для себе коханого чоловіка. У мене зав’язалися з ним стосунки.

Минуло кілька місяців і для свого чоловіка я також почала слати семески такого змісту: «Дорогенький, не чекай на мене. Сьогодні дуже багато справ. Може, буду завтра. Твоя киця».

 Мій чоловік задумався. Почухав лисіючого чуба. Попрямував до холодильника. Відкоркував пляшку коньяку. Важко зітхнув. Перехилив келих. І ліг самотньо в ліжко, гортаючи стрічку новин.

Оцініть статтю
Дюшес
«Дорогенький, не чекай на мене. Сьогодні дуже багато справ»