Дослухайтеся до свого Ангела!

https://www.pinterest.ru/

 

Ви часто дослухаєтеся до свого ангела? Даремно! Люди, які навчилися слухати свого Охоронця, уникають багатьох небезпек і є успішнішими.

Не ігноруйте ніколи знаків, які надсилає вам Всесвіт. Оскільки вони і є тою підказкою, якою вам треба скористатися в цей період життя. Важливо навчитися розпізнавати ці знаки, і тоді ви перебуватимете під постійним захистом.

Ангел завжди перебуває поряд. Він завжди намагається вам допомогти, надсилаючи різні підказки. Однак людина не завжди з них користає. Отож, вчимося!

Хоч у кожної людини це можуть бути різні підказки, але звернемо увагу на основні.

Знаки, які часто подає Ангел-Охоронець:

  1. Сни часто стають підказкою майбутніх подій. Такі сни, як правило, дуже яскраві. Беріть до уваги настрій чи відчуття під час сну. Саме вони є віщунами майбутніх подій.
  2. Тривога, сумнів. Саме ці почуття приходять до нас не для того, щоб завдати нам болю, а щоб застерегти від певного рішення чи кроку. Особливо не варто ігнорувати тривогу, що наче стискає нам горло, перекриває дихання. Це є підказкою, що людина рухається в неправильному напрямі.
  3. Наплив емоцій. На шляху трапляється людина, яка викликає море негативу, або породжує тривогу. Так, це також може бути знак від Ангела-Охоронця. Задумаймося, що ми робимо не так. Чи йдемо  правильною дорогою?
  4. Зникнення речей або спізнення. Завдяки спізненню людина часом оминає якісь неприємні речі, що могли трапитися у її житті. Відомо багато фактів, як часом люди з певних причин в останню мить відмовляються, наприклад, від польоту на літаку, а опісля дізнаються, що цей літак зазнав катастрофи.
  5. Наплив спогадів без причин часто можуть також бути підказкою якоїсь події. Людина наполегливо хоче їх позбутися, а події минулого її не відпускають. Вони наче накочуються і тримають людину певний час у своєму полоні.
  6. Поява незвичного запаху. Таке буває часто, що нізвідкіль з’являється запах певних парфумів чи диму, коли людина, скажімо, перебуває на робочому місці чи у власному будинку. І цей запах змушує нас відволіктися від поточної справи, направляючи наші думки до певної людини, яка асоціюється з певним запахом, чи події. Опісля з’ясовується, що ця людина думала про вас чи хоче бачити. Або трапилася певна подія, про яку сигналізував цей запах.
  7. Несподівані зустрічі. Буває так, що під час поспіху нам на шляху трапляється людина, яка конче хоче з нами поспілкуватися. А ми в цей момент кудись поспішаємо. На навіть дратує тривала балаканина цієї людини. Ми поспішаємо. Через певний час нам відкривається, що ця людина дала нам певну підказку або допомогла врятуватися від небезпеки, що чатувала десь на переході чи рогом будинку.
  8. Дежавю. Подія, що наче відбувається вкотре у нашому житті, часто є підказкою, що ми робимо щось не так. Це сигнал для зупинки, для аналізу. Не ігноруйте таких знаків.
  9. Певні неполадки. Наприклад, дверного замка, відсутність електрики, згоряння лампочки також можуть бути підказкою чи застереженням.

 Звичайно, у кожної людини все відбувається по своєму. Знаки можуть бути різними. Важливо, навчитися їх розпізнавати. І що тісніше ви будете «співпрацювати» зі своїм Ангелом, то більше підказок ви отримаєте.

Навчіться дослухатися до свого Ангела!

 

Оцініть статтю
Дюшес
Дослухайтеся до свого Ангела!