Достатньо було лише глянути на чоловіка аби зрозуміти, що щось трапилося. Новина не з найкращих. Слава надумав розлучатися. Коли я поцікавилася в чому причина, спокійно повідомив, що у селі зустрів своє перше кохання

Тридцять чотири роки збігли, як один день. Ми з чоловіком нещодавно відсвяткували річницю весілля. Як згадаю з чого все починалося, як ми нічого не мали, коли тільки одружилися, а я ще й була при надії, але не зізнавалася, бо боялася, що Славко змусить позбутися від дитини. Чоловік тоді живу думкою, що спершу варто міцно стати на ноги, а вже потім думати про потомство.

Та нічого дитину народили й на ноги стали. Шкода, що тільки один син у нас. Я хотіла велику родину, а Слава на відріз відмовився від другої дитини. Він у нас голова сім’ї, як сказав, так і повинно бути.

Тимур уже одружений, сам тато. Живуть з дружиною в столиці, а до нас приїжджають у гості. Онучку на канікули відають, Софійка моя найбільша радість. Така приємна та радісна дівчинка. Обожнюю проводити час разом та займатися жіночими справами. Славко у такі дні старається з дому кудись поїхати. Каже, що не любить він усі ці «бабські» теревені та й мала дитина в домі його виснажує. Я до важкого характеру чоловіка уже звикла, тож не звертаю уваги.

Софійка гостювала тиждень, Слава поїхав на дачу. Сказав, що рибалити. За цей час, що його не було вдома, зателефонував лише раз, та й то тільки на хвилин 5. Поцікавився, чи Соня ще не поїхала. Коли почув, що дім вільний, повідомив, що ввечері буде. «Нічого не готуй. Я не їстиму. Приїду для серйозної розмови». Це попередження мене насторожило. Слава ніколи не відмовлявся від моїх страв.

Достатньо було лише глянути на чоловіка аби зрозуміти, що щось трапилося. Новина не з найкращих. Слава надумав розлучатися. Коли я поцікавилася в чому причина, спокійно повідомив, що у селі зустрів своє перше кохання. Ліда нещодавно розлучилася й повернулася у рідні краї. Він, зрозумівши, що почуття не минули, запропонував їй з’їхатися. На заваді стояла лише я.

Ось так просто, чоловік якому я віддала найкращі роки свого життя за лічені секунди проміняв мене на іншу. На душі так важко, що не можу вам передати. Син мене підтримує, каже, щоб не зважала й думала про себе. З батьком Тимур не спілкується. Слава забрав речі, на квартиру не претендує, але натомість я повинна відмовитися від дачі. Там він своє любовне гніздечко влаштує.

Як після такого знову стати на ноги?

Оцініть статтю
Дюшес
Достатньо було лише глянути на чоловіка аби зрозуміти, що щось трапилося. Новина не з найкращих. Слава надумав розлучатися. Коли я поцікавилася в чому причина, спокійно повідомив, що у селі зустрів своє перше кохання