-Дозволь тебе трішки поправити. Не вам, а мені! Мій чоловік не зміг ба заплатити навіть за дорогу з його то зарплатнею

Я ніколи не ставив гроші на перше місце у своєму житті. Так, зараз без них нікуди подітися, але через постійну гонитву за красивим заможним життям ми забуваємося про речі, які дійсно важливі.

Власне саме через гроші не склався мій шлюб з жінкою, яку я дійсно кохав та мріяв провести з нею все життя.

Я будівельник. Роботу маю завжди, до того оплачують мої зусилля досить добре. Якщо наша фірма отримує термінове замовлення й ми працюємо без вихідних, то ще й маємо понаднормові.

Того дня нас викликали на об’єкт, щоб розповісти про масштаби майбутнього замовлення. Виконроб захворів, тож замість нього з архітектором зустрічався. Очікував, що переді мною буде якийсь старенький дідусь, тому здивувався побачивши молоду привабливу дівчину. Вона показала мені план-проєкт, ми обговорили всі робочі питання. Перед прощанням я попросив в Ані номер телефону на випадок, якщо виникатимуть якісь питання. Ввечері зателефонував дівчині.

-Щось сталося? У вас є до мене питання? – захвилювалася вона. Я знав, що це був її перший проєкт.

-Так і не одне. Думаю, нам краще зустрітися, щоб все обговорити.

Я не уточнив, що всі мої питання мають особистий характер. Чи вільна вона? Чи мала серйозні стосунки? Де проживає, де навчалася? Чим любить займатися у вільний час? Яка страва улюблена? Яким уявляє своє життя через кілька років.

Ми говорили дуже багато й самі не помітили, як засиділися до пізньої ночі. Я провів дівчину додому, поцілувавши на прощання. Так почалися наші стосунки, які розвивалися дуже стрімко. Уже через кілька місяців ми жили разом, плануючи наше весілля.

Мені подобалося подружнє життя. Аня займалася хатніми справами, на мені була важка чоловіча робота. Всіх все влаштовувало. Останнім часом я подумував про дітей. Хотів обговорити це питання з дружиною, але вона була проти, бо її кар’єра щойно пішла вгору й вона не хоче відмовлятися від свого успіху.

Я терпляче чекав поки дружина напрацюється. Аня отримувала замовлення за замовленням. Вона постійно сиділа за ноутбуком і все менше уваги приділяла мені. Ми практично не розмовляли та бувало, що бачилися лише перед сном.

Коли дружина почала заробляти великі гроші, то стала тикати мене носом, як паршиве котеня: «Що ж ти за чоловік, що не можеш забезпечити своєї родини!», «Тобі не соромно, що дружина заробляє більше», «Успішні жінки люблять успішних чоловіків»

Я втомився від цих докорів,  тому що не розумів причини її претензій. Так, вона заробляє більше. Молодчина! Але я ж не сиджу вдома без діла. У мене велика зарплатня з якої я плачу за комунальні послуги, заправляю автівку, купую продукти, оплачую походи до ресторану, а інколи купую подарунки для дружини. Я ніколи не просив у неї її грошей й уявлення не маю на що вона їх витрачає. Наш шлюб почав тріщати по швах, а все через гроші.

Я відчував, що скоро станеться щось непоправне. Інтуїція мене не підвела. Сталося це на весіллі у друзів дружини. З нареченою вона дружила ще зі школи, тож ми були у списку запрошених. Аня попередила, що сама купить подарунок, коли я запитав, чи потрібні їй гроші, вона лише розсміялася мені в обличчя.

Що дружина подарувала молодятам для мене залишалося загадкою. Коли всі гості зібралися за столом й ведучий почав давати слово найближчим черга дійшла до Ані. Вона довго не церемонилася, побажала того, що і всі. Головний акцент моя дружина зробила на подарунку.

-Сподіваюся ви оціните МІЙ подарунок. Це путівка на відпочинок у найкращому готелі Львова з оплаченими екскурсіями у найпопулярніші місця міста.

-Який клас! – захоплено кричала наречена. – Друзі, ми вам так вдячні.

-Дозволь тебе трішки поправити. Не вам, а мені! Мій чоловік не зміг ба заплатити навіть за дорогу з його то зарплатнею.

Дружина принизила мене при усіх гостях, відверто насміхаючись. Я готовий був скрізь землю провалитися. Натомість зібрав усе своє терпіння, подякував молодятам за запрошення й відправився додому. Аня залишилася святкувати.

Свої речі я забрав й переїхав на орендовану квартиру. Через кілька днів подав на розлучення. Розлучили нас швидко, добре, що ми не встигли народити дітей.

Наскільки мені відомо, останній проєкт колишньої провалився з тріском. А все через  тому, що один із її будинків дав тріщину. Власники поскаржилися й Аню звільнили з роботи. Не хочу зловтішатися, але думаю вона отримала по заслузі.

Оцініть статтю
Дюшес
-Дозволь тебе трішки поправити. Не вам, а мені! Мій чоловік не зміг ба заплатити навіть за дорогу з його то зарплатнею